Ruszyły zapisy na jedenastą edycję Biegu Wiosennego w Parku Śląskim

Bieg Wiosenny w Parku Śląskim

Redakcja

13 stycznia, 2024

24 marca 2024 roku z Pól Marsowych ruszy jedenasta edycja Biegu Wiosennego. To jedna z największych i najważniejszych imprez biegowych na Śląsku.

Bieg Wiosenny to jedno z najważniejszych sezonowych wydarzeń w biegowym kalendarzu. Startujący mają do pokonania liczącą 10 kilometrów pętlę po Parku Śląskim. Trasa prowadzi zarówno po alejkach, jak i zalesionej części terenu. 24 marca br. odbędzie się jedenasta edycja wydarzenia. Podobnie jak w latach poprzednich o godzinie 10.00 zaplanowano wspólny start uczestników, który poprzedzi rozgrzewka.

Dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w wydarzeniu uruchomiono już formularz zgłoszeniowy. Warto się pospieszyć, gdyż opłata startowa uiszczona płatnością on-line (przelewem) do 29 lutego wynosi 79 zł. W dniach 1 - 10 marca będzie to już 89 zł. Organizator przewiduje także sprzedaż pakietów w biurze zawodów (23 i 24 marca), w tym przypadku opłata startowa wyniesie 109 zł.

Regulamin Biegu, upoważnienie do odbioru pakietu startowego oraz zgodę na start osoby niepełnoletniej można znaleźć na stronie internetowej parkslaski.pl

Zapisów na bieg można dokonywać przez stronę: https://zapisy.sts-timing.pl/971/

powiązane artykuły:

Bieg Wiosenny 2023 w Parku Śląskim
Lokalne 14 marca, 2023

W niedzielę w Parku Śląskim, pod honorowym patronatem marszałka województwa śląskiego – Jakuba Ch

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

12 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 3.6µg/m3 PM2.5: 3.3µg/m3