Przekonaj się o funkcjonalności NF Hotel

Nfhotel kalendarz rezerwacji

Redakcja

14 czerwca 2022

Oprogramowanie hotelowe NF Hotel oferuje wiele przydatnych funkcji dla Twojego obiektu. Między innymi jest to Booking Engine, lub połączenie z wieloma kanałami rezerwacyjnymi OTA, przy pomocy Channel Managera.

Oprogramowanie hotelowe NF Hotel oferuje wiele przydatnych funkcji dla Twojego obiektu. Między innymi jest to Booking Engine, lub połączenie z wieloma kanałami rezerwacyjnymi OTA, przy pomocy Channel Managera, o czym więcej przeczytasz tutaj: nfhotel.pl/channel-manager. Pozwól sobie na ułatwienie pracy Twojej i Twoich pracowników.

Czym jest silnik rezerwacji?

Silnik rezerwacji, czyli Booking Engine, to moduł umieszczony przez nas na stronie www Twojego obiektu noclegowego. Dzięki niemu potencjalny gość może zarezerwować pobyt w wybranym terminie. Booking Engine synchronizowany jest automatycznie z Twoim kontem w naszym programie hotelowym, dzięki czemu rezerwacje ze strony internetowej w mgnieniu oka znajdą się w Twoim grafiku rezerwacji. Pozwala to także na rezerwację pobytu o każdej porze dnia i nocy, nie będziesz już więcej musiał odbierać telefonu w środku nocy. 

Czym jest Channel Manager?

Channel Manager to niezbędna funkcja przy prowadzeniu większego obiektu, lub dla ludzi ceniących sobie wygodę i prostotę.
Dzięki temu narzędziu zautomatyzujesz swoją pracę. Wszystkie rezerwacje Twoich pokoi lub obiektów, z wielu różnych kanałów rezerwacyjnych, będą trafiać do kalendarza rezerwacji w programie NF Hotel. Używając naszego Channel Managera zapomnisz, czym jest Overbooking. Wszystkie informacje trafiają do systemu błyskawicznie, więc nie ma możliwości, aby rezerwacje na grafiku nałożyły się na siebie nawzajem. 

Jakie korzyści daje NF Hotel:

  • Czytelny i przejrzysty kalendarz rezerwacji
  • Wyszukiwarka gości - możesz wyszukać ich po imieniu, nazwisku, numerze pokoju, rejestracji samochodu
  • Wszystkie informacje o gościu w jednym okienku
  • Channel Manager - połączenie ze wieloma popularnymi wśród hotelarzy kanałami OTA 
  • Booking Engine - bezobsługowy panel rezerwacji na Twojej stronie www
  • Dodatkowe usługi i produkty w zakładce “Sklep”
  • Możliwość zlecenia zadania konkretnej osobie
  • Komunikator wewnętrzny pomiędzy pracownikami
  • Synchronizacja z zamkami elektronicznymi 
  • Podłączenie do drukarki fiskalnej, wystawianie faktur, integracja z systemem gastronomicznym GoPOS.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 22.6µg/m3 PM2.5: 18.2µg/m3