Prace modernizacyjne w tyskich parkomatach. Mogą wystąpić problemy z zakupem biletów

fot. UM Tychy

Redakcja

15 marca, 2023

W dniach 17-22 marca br. prowadzone będą prace związane ze zmianą oprogramowania w tyskich parkomatach. Mogą wystąpić problemy z zakupem biletów. Sprawdź szczegóły

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach będzie prowadził prace polegające na zmianie oprogramowania we wszystkich parkomatach działających w ramach miejskiej strefy płatnego parkowania. Jest to związane z działaniami Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, zmierzającymi do wprowadzenia nowego rozwiązania zastępującego Śląską Kartę Usług Publicznych (ŚKUP).

 W dniach 17-22 marca br. mogą występować problemy z zakupem biletu w parkomatach - całkowicie wyłączona będzie sprzedaż gotówkowa, dostępna będzie jedynie płatność kartą bankową. Płatności za pomocą aplikacji mobilnej Skycash będą działać nieprzerwanie. Urządzenia, w których aktualnie prowadzona będzie modernizacja, zostaną czasowo wyłączone z użytku.

W strefach płatnego parkowania (przy ulicy Bałuckiego i ulicy Cyganerii), gdzie nie ma zamontowanych parkomatów, płatności dokonamy tak, jak dotychczas, czyli gotówką u inkasenta.

Po przeprowadzeniu modernizacji wyłączona zostanie możliwość płatności kartą ŚKUP.

powiązane artykuły:

fot. UM Tychy
Lokalne 13 marca, 2023

Niebawem ruszy kolejny sezon z samoobsługową wypożyczalnią rowerów. W tym roku w Tychach pojawi s

Lokalne 3 marca, 2023

W Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach miało miejsce uroczyste podpisanie umów dotyczących s

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 46.1µg/m3 PM2.5: 36.8µg/m3