Policyjna obława w Pszczynie po napadzie na właściciela kantoru

Napad na kantor w tychach

Redakcja

24 marca 2023

Policjanci z Pszczyny prowadzili obławę za sprawcami napadu na kantor do którego doszło w Tychach, na ulicy Jaskrów. Stróże prawa proszą o kontakt świadków zdarzenia lub osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie.

Gdy wczoraj przed godziną 18.00 pszczyński dyżurny został powiadomiony, że w Tychach doszło do napadu na kantor, natychmiast podjęto działania. Wytypowano możliwe trasy ucieczki sprawców i skierowano na miejsce policjantów. 

Do zdarzenia doszło , około godziny 17:40 na ulicy Jaskrów w Tychach. Nieznani sprawcy dokonali rozboju na właścicielu kantoru, a następnie oddalili się z miejsca.

Pszczyńscy stróże prawa działali na terenie powiatu wraz z policjantami z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Bielska-Białej. Kierowcy jadący w kierunku Pszczyny od strony Tychów musieli liczyć się ze szczegółowymi kontrolami. 

policyjna obława w pszczynie

W dalszym ciągu trwają intensywne czynności mające na celu zatrzymanie sprawców napadu.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców zdarzenia proszone są o kontakt z mundurowymi z tyskiej komendy lub telefoniczny pod numerem telefonu: 47 85 512 00, 47 85 512 55 lub 112.

powiązane artykuły:

napad na placówkę poczty w Rybniku
Lokalne 30 stycznia 2023

Zamaskowany mężczyzna napadł na placówkę poczty w Rybniku i grożąc pracownicy nożem, skradł pieni

Napadnabank
Lokalne 5 stycznia 2023

29-latek napadł na placówkę bankową w Częstochowie. Grozi mu do 12 lat więzienia. Za kratki może

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

17 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 12.9µg/m3 PM2.5: 11.3µg/m3