Policja poszukuje świadków podpalenia 24 samochodów w Zabrzu Rokitnicy

Zabrzepodpalenia

Redakcja

24 listopada, 2022

Zabrzańscy mundurowi poszukują świadków oraz nagrań z prywatnych kamer monitoringu w związku z podpaleniem 24 samochodów, do których doszło w nocy 21 na 22 listopada. 

Wydział kryminalny zabrzańskiej komendy prowadzi sprawę podpalenia 24 samochodów, do którego doszło w nocy z 21 na 22 listopada w Rokitnicy i proszą wszystkie osoby, które mogły być świadkami o zgłoszenie się na komendę. 

 Do podpaleń doszło na ulicach: Roweckiego, Dulęby, Traktorzystów, Grzybowskiej, Nyskiej, Krakowskiej. Wszystkie osoby, które przejeżdżały tymi ulicami i mają rejestratory jazdy w samochodach proszone są o przesłanie filmu. Nawet błahe nagranie może pomóc policji ustalić podpalaczy. Jednocześnie policjanci apelują o zwracanie uwagi na osoby, które przebywają w pobliżu zaparkowanych samochodów bez przyczyny i zgłaszać natychmiast podejrzane zachowania. 

- 22 listopada 2022 r. w godzinach nocnych Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zabrzu otrzymało 7 zgłoszeń dotyczących pożarów samochodów przy ulicach Krakowskiej, Nyskiej, Grzybowskiej, Borowej, Budowlanej, Traktorzystów - informuje KM PSP Zabrze.

fot. KM PSP Zabrze

Zabrzepodpalenia2

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

3 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.7µg/m3 PM2.5: 5.9µg/m3