Pół roku trwał koszmar mieszkanki Świętochłowic. Była bita, kopana i poniżana

Domowy oprawca

Redakcja

9 kwietnia 2024

Wyzywanie, szarpanie, poniżanie, kopanie, uderzanie w twarz. To tylko kilka z form przemocy, jakie stosował 40-letni oprawca wobec swojej partnerki. O sytuacji zostali powiadomieni policjanci, którzy natychmiast zatrzymali mężczyznę. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Policjanci ze Świętochłowic zatrzymali 40-latka, który od wielu miesięcy, za zamkniętymi drzwiami mieszkania, fundował swojej partnerce prawdziwy koszmar. Kopanie, szarpanie, wyzywanie, poniżanie czy uderzanie w twarz - to tylko kilka z form przemocy, jakie mężczyzna stosował wobec 33-latki. 

W dniu interwencji, wstał rano i obudził pokrzywdzoną wyszarpując ją z łóżka, następnie ją uderzył. Policjanci, po przybyciu na miejsce natychmiast zatrzymali domowego oprawcę - relacjonuje policja. 

Mężczyzna odpowie za znęcanie się nad partnerką. Na wniosek policjantów, decyzją prokutatora oprawca został objęty policyjnym dozorem, musiał opuścić mieszkanie oraz otrzymał zakaz wszelkich form kontaktu i zbliżania się do partnerki. Grozi mu do kara do 5 lat więzienia.

powiązane artykuły:

Znęcanie się
Lokalne 11 marca 2024

58-latka ze Świętochłowic od ponad 5 lat znęcała się nad swoim partnerem. Mężczyzna był p

Handcuffs 3655288 340
Lokalne 22 grudnia 2023

42-latek z Zawiercia złamał zasady dozoru policyjnej i zakazu kontaktu z byłą partnerką. Trafił d

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 3.0µg/m3 PM2.5: 2.5µg/m3