Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Bytomiu. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców?

Otwarcie sezonu motocyklowego w bytomiu

Redakcja

10 kwietnia 2024

Po raz 16. członkowie klubu Invaders MC Poland organizują w Bytomiu Otwarcie Sezonu Motocyklowego Motoserce, podczas którego będą prowadzić zbiórkę krwi. Parada motocyklowa, symulatory motoryzacyjne, koncerty rockowe, pokazy trialu rowerowego i sztuk walki - to tylko cześć atrakcji, jakie czekają na mieszkańców w sobotę, 20 kwietnia na bytomskim Rynku. 

Parada motocyklowa i Poker Run

Otwarcie Sezonu Motocyklowego rozpocznie się zbiórką o godz. 10:00 na Rynku, skąd motocykliści około 11:00 rozpoczną przejazd ulicami Bytomia przez Szombierki, Bobrek, Karb i następnie wrócą na bytomski Rynek. Tam również uczestnicy będą mogli zapisać się na Poker Run, czyli motocyklowy przejazd rekreacyjny w formie biegu na orientację, który rozpocznie się o 12:30.

Krew dar życia

Od godziny 10 do 15 na Rynku prowadzona będzie zbiórka krwi. Na wszystkich krwiodawców czekają atrakcyjne nagrody. Dotychczas motocykliści z Invaders zebrali w całej Polsce aż 38 367 litrów krwi.

Ciężkie brzmienie, symulatory i pokazy

W trakcie imprezy na scenie na Rynku wystąpią zespoły rockowe, w tym bytomska grupa Okruszek nie ma szans oraz Rock'n'roll rebels, The Tree i Kamastruna. Organizatorzy, bytomski klubu motocyklowy Invaders MC Polska, przygotowali także symulatory motoryzacyjne, bezpłatne dmuchańce dla dzieci, animacje dla dzieci i dorosłych, gokarty. Zaplanowane są również pokazy ratownictwa medycznego i drogowego, pokazy sztuk walki w wykonaniu judoków klubu Czarni Bytom, trialu rowerowego i motocyklowego oraz występ mażoretek Charms.

powiązane artykuły:

Szyb krystyna
Lokalne 5 kwietnia 2024

Szyb Krystyna to jeden z najbardziej ikonicznych zabytków poprzemysłowych województwa ślą

Oczyszczalnia bytom
Lokalne 8 kwietnia 2024

Wśród 67 wybranych do dofinansowania projektów z naszego województwa, na Rozwój energetyki rozpro

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.9µg/m3 PM2.5: 2.5µg/m3