Orszak Świętego Mikołaja w super sportowych samochodach

Orszak swietego mikolaja 5

Redakcja

3 grudnia, 2023    Ruda Śląska, Bytom, Katowice, Piekary Śląskie

Już w niedzielę 03.12.2023 r. mieszkańcy aglomeracji śląskiej będą mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym widowisku - Orszaku Świętego Mikołaja, który ponownie przemierzy ulice miast w super sportowych samochodach.

W trakcie tego unikalnego wydarzenia, nowoczesny Mikołaj zaprezentuje swoją flotę mechanicznych reniferów, zastępując tradycyjnego Rudolfa. Pojawią się m.in. PORSHE 911 GT3RS, PORSCHE 911 Carrera, McLaren, Corvetta, Lamborghini, Ferrari i wiele innych imponujących dzieł motoryzacji.

W roli pomocników Św. Mikołaja wystąpią zaprzyjaźnieni ze sobą przedsiębiorcy, a inicjatorem całej akcji po raz kolejny jest Dominik Wieczorek - Prezes Grupy Dominopack.

Oczywiście nie zabraknie prezentów dla najmłodszych. Mikołaj już przygotował tegoroczną listę grzecznych dzieci, a w każdym z miast zostaną rozdane słodkie upominki. Dodatkowo, z myślą o tych, którzy potrzebują wsparcia, przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na wybrany Dom Dziecka.

Przejazd rozpocznie się w Piekarach Śląskich o godz. 10.00, następnie Mikołaj zatrzyma się na bytomskim Rynku (od 11:00 do 12:00), kontynuując podróż do Rudy Śląskiej, gdzie na rynku pod Urzędem Miasta rozda prezenty między 12:30 a 13:30. Na zakończenie, o godzinie 14:00, pojawi się na Rynku w Katowicach.

Orszak swietego mikolaja 1

powiązane artykuły:

Gliwicki jarmark bozonarodzeniowy
Lokalne 24 listopada, 2023

Miasto rozświetli się magicznym blaskiem tysięcy lampek, ulice wypełnią się radosnym dźwiękiem k

Fot D Czapla
Lokalne 17 listopada, 2023

Prognozy zapowiadają opady śniegu, a w Katowicach rusza Jarmark Bożonarodzeniowy! To oznacza, że

Jarmark
Lokalne 17 listopada, 2023

To będzie rekordowy Jarmark Świąteczny w Sosnowcu. Potrwa nie kilka, ale aż 20 dni!

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

8 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 36.7µg/m3 PM2.5: 29.1µg/m3