Targ Świąteczny w MCK Katowice. Świąteczna atmosfera i mnóstwo inspiracji prezentowych!

Targi swiateczne katowice

Redakcja

2 grudnia, 2023    Katowice

Już 2-3 grudnia Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach wypełni się po brzegi oryginalnymi stoiskami z całej Polski!

Świąteczna atmosfera i mnóstwo inspiracji prezentowych!

Wszystko to znajdziecie już w pierwszy weekend grudnia podczas Targu Świątecznego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
W trakcie wydarzenia będzie można zrobić przedświąteczne zakupy – na prezenty i do domu, rozgrzać się gorącymi napojami.

Podczas targów pojawi się kilkadziesiąt wystawców, którzy zaoferują m.in. produkty wykonane własnoręcznie, co sprawi, że Wasze prezenty będą jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne!

Znajdziecie tam m.in. przetwory, herbaty, kawy, konfitury, sosy, słodkości, nalewki i inne rozgrzewające alkohole. Nie zabraknie kosmetyków, biżuterii, książek dla małych i dużych, modnej odzieży oraz dodatków od młodych projektantów, a także ozdób świątecznych i opakowań na prezenty.

Wydarzeniem towarzyszącym jest Festiwal Kawy, Czekolady i Słodyczy! Tej imprezy nie może sobie odpuścić żaden fan kawy, herbaty, czekolady i wszelakich słodkości. Festiwal to miejsce, gdzie odwiedzający spotkają całą gamę słodkich wystawców. W ich ofercie znajdą się kawy z różnych zakątków świata, owoce w czekoladzie, ciasta, ciasteczka, cukierki. Przybywajcie i dajcie się porwać w tę czekoladowo-kawową podróż.

Targ Świąteczny odbędzie się 2-3 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

W sobotę od godziny 12-20, w niedzielę 12-18.
Poprzedni artykuł

Następny artykuł

15 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 10.9µg/m3 PM2.5: 10.2µg/m3