Nowoczesny biznes w nowoczesnym świecie. Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza na koferencję on-line

Jhgfdgy

Redakcja

4 grudnia, 2021

Jak zwiększyć trwałość powstających działalności gospodarczych? Jak prowadzić nowoczesny biznes w warunkach ciągłych zmian technologicznych, ekonomicznych i społecznych? W jakim kierunku zmierza nieuchronna transformacja gospodarki i biznesu? Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach zaprasza na konferencję pt. „Biznes jutra, czyli jak założyć nowoczesną firmę i przetrwać?”, które odbędzie się w formule on-line 9 grudnia 2021 r.

Celem wydarzenia jest promocja przedsiębiorczości w woj. śląskim, w tym możliwości i efektów wsparcia z Funduszy Europejskich.  Innowacje, konkurencyjność, silna lokalna przedsiębiorczość – to cele strategiczne regionu, których osiągnięcie staje się łatwiejsze dzięki wsparciu z Unii Europejskiej. Przekonało się o tym wielu przedsiębiorców, którzy pozyskali dotacje na start lub dofinansowanie do szkoleń.

Podczas konferencji zaprezentowana zostanie garść praktycznych informacji, m.in.: jak skutecznie realizować nowe cele, jak zarządzać wielopokoleniowym zespołem, czym jest filozofia i narzędzia Lean Management czy też jak wypromować firmę w Internecie? Poznamy również historię przedsiębiorstwa, które wykorzystało swoją szansę na rozwój z pomocą FE.

Podczas spotkania będzie także możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji dla przedsiębiorców i osób planujących założenie firmy.

Do dyspozycji uczestników będą eksperci z zakresu m.in.: prawa pracy, podatków i rozliczania firmy, usług inkubacji i inwestycyjnych, a także możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich.

Konsultacje mają charakter indywidualny i należy się na nie zarejestrować, wypełniając krótki formularz na stronie internetowej wydarzenia: www.biznesjutra.eu.

Tam też można znaleźć listę prelegentów z tematyką wystąpień, stanowiska konsultacyjne oraz szczegółowy program.

Transmisja z konferencji będzie dostępna w serwisach społecznościowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach: fb.com/slaskie.rynekpracy, kanał Praca.tv na YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCQbr4OA9hioli99jwgNJC4A)

Patronat Honorowy nad wydarzeniem sprawuje marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

16 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 22.3µg/m3 PM2.5: 17.1µg/m3