Gwiazdka rządzi i pomaga w Galerii Katowickiej aż do Świąt

GK swieta

Redakcja

4 grudnia, 2021

W tym roku świąteczną atmosferę w Galerii Katowickiej wyczaruje… gwiazdka. Zamruga neonowo na dzień dobry przed wejściem do centrum, roześle swoich asystentów do pomocy w zakupach i pakowaniu upominków, a dzięki zaangażowaniu klientów przyniesie prezenty podopiecznym lokalnych fundacji.

Celebrowanie przedświątecznego czasu Galeria Katowicka tradycyjnie zaczyna od udekorowania centrum światełkami i ustawienia rozświetlonej choinki przed wejściem, co roku cieszącej się dużym zainteresowaniem mieszkańców i gości. Na Placu Marii i Lecha Kaczyńskich rozbłyśnie po raz pierwszy neonowa gwiazdka w formie ramki, zachęcającej do robienia sobie zdjęć.

W ten sposób damy znak, że to już ten czas, żeby zacząć przygotowania do Świąt i dać się porwać magii grudnia. Wybraliśmy neonową formę naszej gwiazdki, nawiązując do tradycji Katowic – miasta neonów. Przez kolejne tygodnie symbolem, który będzie grał pierwsze skrzypce w Katowickiej, będzie właśnie pomocna na każdym kroku i obdarowująca prezentami gwiazdka”

zapowiada Anna Szczerkowska, Marketing Manager w Galerii Katowickiej.

13 grudnia do pomocy klientom ruszą Gwiazdkowi Asystenci. Ubrani w gwiazdkowe garnitury i wyposażeni w tablety, będą  udzielać informacji, gdzie można znaleźć dany towar bądź usługę, gdzie zlokalizowane są poszczególne sklepy, toalety, restauracje, jak trafić do windy czy wyjścia.

Poszukiwanie prezentów czy odnalezienie się w gąszczu sklepów to w przedświątecznym zabieganiu nie zawsze prosta sprawa. Spokojnie można zdać się tutaj na naszych Gwizdkowych Asystentów, którzy z takim samym zaangażowaniem podpowiedzą, gdzie znaleźć piękny szalik dla cioci, jak i pomogą w szukaniu pozostawionego na parkingu samochodu ”

mówi Anna Szczerkowska.

Gwiazdka, zgodnie z tradycją, obdarowuje także prezentami i tego elementu nie mogło zabraknąćw świątecznej Katowickiej.

Między 13 a 19 grudnia zaplanowano akcję charytatywną,w którą będzie mógł zaangażować się każdy klient robiący w tych dniach zakupy w Galerii.

Jeśli wartość paragonu wyniesie co najmniej 50 zł, w zamian otrzyma się pierniczek na choinkę oraz piłeczkę we wskazanym przez siebie kolorze. Każdy kolor odpowiadać będzie innej wspieranej organizacji – świąteczna pomoc Katowickiej ma popłynąć w stronę podopiecznych Domu Aniołów Stróżów, Fundacji JiM oraz czworonogów ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach. Wrzucając do pojemnika piłeczkę w danym kolorze, klient odda tym samym swój głos na fundację, którą chce wesprzeć.

Ta z największą liczbą zebranych piłeczek otrzyma 5000 zł, a dwie kolejne: 3000 zł i 1000 zł. Akcja prowadzona będzie obok Mydlarni u Franciszka.

Już 3 grudnia wystartowała dekoratornia, zlokalizowana na małym placu obok sklepu  RTV Euro AGD, dostępna dla klientów aż do samej Wigilii, w godzinach 10.00-20.00 (24 grudnia do 13.00). Za jeden paragon o wartości powyżej 50 zł będzie można oddać zakupiony prezent do zapakowania.  Spełniając warunki, w akcji będzie można brać udział wielokrotnie. Do wyboru będą różne rodzaje papieru oraz gwiazdkowe dodatki – wstążki i bileciki. Każdy prezent będzie pakowany na miejscu przy kliencie, bez możliwości zostawiania go do późniejszego zapakowania.

W grudniu będzie też miała miejsce ostatnia edycja akcji Kolekcja Prezentów „Zgarniaj łupy za zakupy”. W dniach 10 i 11 grudnia będzie można zdobyć karty podarunkowe w etui zaprojektowanym przez Izę Dudzik. Dodatkowo klienci, którzy minimum trzy razy wzięli udział w akcji, będą mogli odebrać kalendarz na nowy rok z pracami polskich artystów.

Wszelkie akcje angażujące klientów, które planujemy w związku ze Świętami Bożego Narodzenia, realizowane będą w najwyższym reżimie sanitarnym, z zachowaniem obowiązujących zasad. Chcemy stworzyć odwiedzającym najbardziej bezpieczne warunki do tego, żeby mogli poczuć u nas świąteczną atmosferę i cieszyć się nią, jednak w odpowiedzialny sposób”

podsumowuje Anna Szczerkowska.

informacja prasowa

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 56.3µg/m3 PM2.5: 50.4µg/m3