Najlepsze miejsca do imprezowania na Śląsku – ranking 2023

pixabay.com

Redakcja

10 marca, 2023

Dni stają się coraz dłuższe, a wraz z tym odczuwamy wzrost energii i chęci do zabawy. To idealny czas na rozrywkę i świętowanie z przyjaciółmi. Gdzie udać się na szaloną potańcówkę? Przedstawiamy ranking najlepszych śląskich miejsc na imprezy. Które kluby w regionie występują w czołówce?

Katowice to stolica województwa śląskiego. Miasto rozwija się prężnie, wobec tego ma coraz więcej do zaoferowania swoim mieszkańcom, a także przyjezdnym. Stolica Śląska cieszy się mianem kulturalnego ośrodka, gdzie zawsze dzieje się coś ciekawego. Katowice oraz pobliskie miasta posiadają bardzo urozmaiconą ofertę w temacie imprezowania. Jakie miejsca cieszą się więc największym zainteresowaniem? Gdzie znajdziemy najlepsze miejsca do imprezowania w regionie?Energy 2000 – ul. Plebiscytowa 3, Katowice

Jedno z największych i najnowocześniejszych centrów rozrywki w Europie, to właśnie klub Energy 2000, którego historia sięga już ponad dekadę. Unikalny design, który przypominać ma amerykańskie kasyna stworzony został we współpracy właśnie z kreatorami i projektantami zza oceanu. Klub oferuje swoim gościom aż trzy zróżnicowane muzycznie i tematycznie parkiety. Podczas imprez organizowane są również różne pokazy pirotechniczne i eventy z udziałem tancerek i tancerzy.

Energy 2000 Katowice
Energy 2000 Katowice/https://katowice.energy2000.pl/klub/o-klubie/


Club Magic – ul. Główna, Krzyżanowice

Klub z wieloletnią tradycją, w którym co tydzień spotykają się najwięksi klubowicze południowej części kraju. Klub oferuje różnorodne wydarzenia rozrywkowo-tematyczne, a także koncerty największych gwiazd z Polski jak i zagranicy. Klub posiada cztery sale, które wyposażone są w efekty specjalne. Muzyka, jaką tu można usłyszeć to między innymi dance, techno czy RnB.

Club Magic Krzyżanowice
Club Magic Krzyżanowice/https://gazetawroclawska.pl/energy2000-czy-seven-heaven-lub-explosion-club-oto-najlepsze-dyskoteki-w-polsce-jest-nowy-lider-rankingu-klubow-ftb-zdjecia/ga/c13-16186697/zd/55518609Club 80 – ul. Olimpijska 15 i u. Dubois 22, Siemianowice i Gliwice

Klub serwujący gościom muzykę z lat osiemdziesiątych. Niezwykłe imprezy w stylu retro i powrót do czasów disco, ale i nie tylko! Po wielkim sukcesie klub otworzył swój drugi punkt w Gliwicach, w którym również nie brakuje największych i najlepszych hitów. Dwupoziomowy budynek z jednym parkietem oraz dwoma barami i niepowtarzalną atmosferą. To wartości, które wysunęły klub na czołówkę miejsc do zabawy w południowej części Śląska.

Club 80
Club 80 Siemianowice i Gliwice/https://www.facebook.com/Club80.Gliwice


Onyx Music Club – Księdza Michała Lewka 9, Tarnowskie Góry

Nowoczesny, modny i bezpieczny. Taki jest nowy wymiar rozrywki jakiej dostarcza gościom Onyx Music Club. Najlepsza zabawa i niezapomniane chwile w każdy piątek i sobotę. Klub oferuje dwa niezależne parkiety, wygodne loże i strefy VIP, a także letni taras i palarnię. Organizowane są tu także różne imprezy tematyczne, pokazy artystów czy koncerty. Punkt na mapie Śląska, który z pewnością warto odwiedzić.

Onyx Club Tarnowskie Góry
Onyx Club Tarnowskie Góry/https://onyxclub.pl/


Pomarańcza – Adama Mickiewicza 4, Katowice

Jednej z najnowocześniejszych kompleksów rozrywkowych na Śląsku. Klub od ponad 8 lat utrzymuje pozycje jednego z najlepszych miejsc imprezowych w naszym regionie, a nawet kraju! W 2019 klub przeniósł się do samego serca Katowic, jakim jest rynek miasta. W nowym miejscu nie brakuje jednak legendarnego klimatu jaki panował w nim od samego początku. Klub dysponuje trzema salami, w których królują rytmy dance czy latino. Na terenie obiektu znaleźć można także specjalne VIP roomy, a także restauracja Taco Loco.

Klub Pomarańcza Katowice
Klub Pomarańcza Katowice/https://www.facebook.com/Klub.Pomarancza.Katowice

powiązane artykuły:

Spiz
Lokalne 30 grudnia, 2022

Prawie 18 lat ludzie z całej Polski ściągali do Katowic, żeby bawić się w legendarnym Spiżu. Ale

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-2 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.6µg/m3 PM2.5: 13.2µg/m3