Nadchodzą zmiany w Silesia24! Nowy właściciel i nowa odsłona!

Silesia24tv

Redakcja

23 marca 2022

 „Natura” eliminuje wszystkich tych, którzy nie są gotowi na zmiany. Podobnie jest w mediach i w biznesie. Dlatego Silesia24 przechodzi gruntowną przebudowę.

Zaczęliśmy od zmiany właściciela. Opiekę nad Silesia24.pl przejęła spółka S24 Media sp. z o.o. Nowy inwestor, to nowe możliwości. Nasza historia trwa nadal, chociaż 1 marca 2022 roku w naszym życiorysie pojawiła się gruba kreska, która pozwala na rozpoczęcie kolejnego rozdziału. Nadchodzi nowy początek portalu internetowego, który jest z Wami od prawie trzech lat.

Dotychczas informowaliśmy o najważniejszych wydarzeniach w województwie śląskim. Naszymi gośćmi byli najważniejsi politycy, wybitni ludzie kultury oraz społecznicy. Często jako pierwsi pokazywaliśmy Wam to co istotne. I to nie ulega zmianie, ale chcemy być jeszcze lepsi.

Dlatego w najbliższej przyszłości Silesia24 przejdzie pewne zmiany. Rozbudowujemy nasz serwis i zmienimy jego funkcjonalność, żeby nasi czytelnicy mogli bez trudu dowiedzieć się tego, co najważniejsze. Wrócimy też do codziennym rozmów na żywo, ale już w nowym studiu oraz w zmienionej formule.

Czytelnicy Silesia24 będą mieli jeszcze większy wpływ na współtworzenie portalu. Nasi dziennikarze pracują dla Was. Możecie zwrócić się do nas z każdym problemem.

Liczymy na to, że szybko dostrzeżecie pozytywne zmiany, jakie zajdą na naszym i waszym portalu. Twórzmy dalej medium, które kocha Górny Śląsk, Zagłębie Dąbrowskie, Ziemię Częstochowską oraz Beskidy. Województwo Śląskie to nasz dom i dlatego chcemy dalej być dla Was wiarygodnym źródłem informacji oraz platformą do wymiany poglądów.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 16.2µg/m3 PM2.5: 14.4µg/m3