Mieszkanki Łazisk uczą się samoobrony

50 731310

Redakcja

31 października 2022

Paniom z Łazisk teraz nikt już nie "podskoczy", bowiem w łaziskim ośrodku sportu i rekreacji rozpoczęła się właśnie II edycja kursu samoobrony dla kobiet. Wraz z dzielnicowym oraz wykwalifikowanym instruktora sztuk walki uczą się jak reagować w sytuacji zagrożenia.

W sobotę 29 października w łaziskim MOSiR rozpoczęła się II edycja "Kursu samoobrony dla kobiet". W trakcie 8 spotkań Panie będą miały okazję nauczyć się reagowania w trudnych sytuacjach i nabycia nawyków, które pozwolą na szybką i zdecydowaną reakcję w sytuacji zagrożenia. Nie trzeba bowiem być silnym i postawnym mężczyzną, by umieć się obronić. Nawet filigranowe Panie mogą wykorzystać swoją postawę aby się obronić. 

Kurs ma również na celu popularyzację zdrowego stylu życia, właściwego odżywania, poprawy własnej kondycji fizycznej oraz zdrowia psychicznego.  Głównym prowadzącym jest instruktor Muay Thai Ireneusz Pietrasz, a towarzyszy mu dzielnicowy z łaziskiej jednostki Policji st.sierż. Sebastian Kapias, który prywatnie, już od wielu lat, jest ogromnym pasjonatem sportów walki, nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

17 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 12.9µg/m3 PM2.5: 11.3µg/m3