Nowe mieszkania w Pyskowicach – zamieszkaj w najbardziej prestiżowej inwestycji na terenie miasta!

Mieszkania deweloperskie pyskowice

Redakcja

31 lipca 2023

Wahasz się pomiędzy udogodnieniami dużego miasta i sielskim urokiem wiejskiej okolicy? Możesz połączyć wszystko to, co najlepsze, wybierając nowe domy i mieszkania w Pyskowicach przy ulicy Morelowej. Poznaj zalety najbardziej prestiżowej inwestycji na terenie miasta i przekonaj się, że to doskonałe miejsce na zapuszczenie korzeni

Osiedle Pyskowice – okazja na nowy dom w zielonej okolicy

Pyskowice to niewielkie miasto położone w odległości 10 km od Gliwic. Otaczają je liczne lasy, zielone łąki i pola ciągnące się aż po horyzont. W przepięknych okolicznościach przyrody zlokalizowane jest eleganckie Osiedle Pyskowice, za którego projekt i budowę odpowiada gliwicki deweloper Dom100. Inwestycja wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją – w pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia oraz tereny zielone. Osiedle oferuje również dobrze zagospodarowane części wspólne, a także sporych rozmiarów strefę rekreacyjną z placem zabaw, boiskiem do koszykówki oraz strefa do street workoutu. Wszystko to sprawia, że domy w Pyskowicach przy ulicy Morelowej przyciągają do siebie rodziny z dziećmi spragnione własnej przestrzeni w atrakcyjnej i bezpiecznej okolicy.

Prestiżowa inwestycja, eleganckie osiedle

Osiedle Pyskowice to kolejny etap inwestycji w tej lokalizacji. Przyszli mieszkańcy mogą przekonać się, jak po kilku latach prezentuje się okolica domów szeregowych. W sąsiedztwie mieszka już ponad 250 rodzin, które wybrały osiedle jako swoje miejsce do życia. Inwestycję charakteryzuje spójne architektonicznie budownictwo o eleganckim i ponadczasowym designie. Z kolei wnętrza zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksimum funkcjonalności i wygody. Wyraża się to zarówno w rozkładzie poszczególnych pomieszczeń, jak i otworów drzwiowych czy okiennych. Pozwala to na stworzenie pięknych i komfortowych aranżacji.

Domy na sprzedaż w Pyskowicach od Dom100 zainteresują najbardziej wymagających kupujących. Każdy lokal został wykończony w podwyższonym stanie deweloperskim. Przyszli mieszkańcy nie muszą się więc martwić o wylewki, tynki, ogrodzenie czy instalacje (elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową i c.o.). Szczegółowe informacje o nowych domach w Pyskowicach oraz listę dostępnych lokali można znaleźć na stronie: https://dom100.eu/inwestycje/o....

Dom100 – deweloper, któremu warto zaufać

Jak już wspomnieliśmy, za osiedle odpowiada doświadczony gliwicki deweloper Dom100, który na swoim koncie ma już niejedną zakończoną pomyślnie inwestycję. Firmie zaufały już setki rodzin, które zdecydowały się na zakup oferowanych lokali. Pomimo dziesięciu lat w branży deweloper nie zwalnia tempa, planuje kolejne inwestycje i z pomyślnością patrzy w przyszłość. W jakich barwach maluje się ona dla rynku mieszkaniowego?

Przede wszystkim już wkrótce ze sprzedaży znikną niemal wszystkie lokale dostępne od ręki. Na nowe przyjdzie nam zaczekać kilka lat. Dlatego osobom, którym zależy na przeprowadzce w najbliższej przyszłości, zalecamy jak najszybsze podjęcie decyzji o zakupie własnego lokum. Tym bardziej, że obecne ceny domów w Pyskowicach od Dom100 zachęcają do inwestycji. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców pozostały ostatnie lokale w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Każdy dom składa się z przestronnej części dziennej, przytulnych sypialni, pojemnego poddasza oraz własnego ogródka. To bezkonkurencyjna propozycja na rynku!

powiązane artykuły:

Kolej Plus
Lokalne 22 lutego 2023

Polskie Linie Kolejowe S.A ogłosiły przetarg na zaprojektowanie odbudowy dawnej linii kolejowej,

Zrzut ekranu pyskowice
Lokalne 20 sierpnia 2021

To nie żart. Na mapie Pyskowic dostępnej w Mapach Google zmieniono nazwę osiedlowej uliczki z "Armii

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

24 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.2µg/m3 PM2.5: 5.5µg/m3