Mecz Ruch Chorzów - Górnik Zabrze. Utrudnienia drogowe

Stadion slaski

Redakcja

13 marca 2024

Już w najbliższą sobotę 16 marca o 17.30 na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się mecz piłkarski pomiędzy Ruchem Chorzów i Górnikiem Zabrze. Przemieszczanie się kibiców obu drużyn spowoduje utrudnienia w ruchu kołowym.

W związku z organizacją meczu piłkarskiego na Stadionie Śląskim pomiędzy drużynami Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze, wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu. Pierwsze mogą pojawić się już od 13.00 i potrwają do zakończenia imprezy.

  • Ulica Parkowa — na odcinku od ronda przy centrum handlowym AKS do skrzyżowania z ulicą Kościuszki — wprowadzony zostanie jednokierunkowy ruchu pojazdów (w kierunku ul. Kościuszki). Ponadto na tym odcinku drogi nie będzie można parkować pojazdów. Zmiana obowiązywać będzie od 13.00 do zakończenia imprezy.
  • W zależności od sytuacji drogowej, policjanci mogą podjąć decyzję o zamknięciu pasa do skrętu w lewo z ulicy Katowickiej w Parkową (kierunek Bytom-Katowice).
  • W zależności od natężenia ruchu pieszych, policjanci mogą całkowicie zamknąć ulicę Katowicką w Chorzowie na odcinku od ulicy Gałeczki do ulicy Parkowej, a także ulicę Chorzowską w Katowicach od przewiązki drogowej przy tzw. Karolince do skrzyżowania ulicy Katowickiej i Parkowej w Chorzowie.
  • Dodatkowo utrudnienia i czasowe wstrzymania ruchu mogą wystąpić w Chorzowie w rejonie ulic: Rynek, Kościuszki, Parkowej oraz w Katowicach w rejonie ulicy Złotej już od 14.00.

Ponadto na skrzyżowaniach, w sytuacjach tego wymagających, wprowadzona zostanie ręczna regulacja ruchem przez policjantów.

powiązane artykuły:

Stadionslaskiu21
Lokalne 5 marca 2024

26 marca reprezentacja Polski do lat 21 w piłce nożnej zagra na Stadionie Śląskim. Rywalem biało-

20240118 PF L Sa143
Lokalne 23 stycznia 2024

Superauto.pl został nowym partnerem Stadionu Śląskiego. Współpraca z jednym z największych sprzed

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

7 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 22.9µg/m3 PM2.5: 18.5µg/m3