Nowy partner Stadionu Śląskiego

20240118 PF L Sa143

Redakcja

23 stycznia, 2024

Superauto.pl został nowym partnerem Stadionu Śląskiego. Współpraca z jednym z największych sprzedawców w polskim Internecie to pierwsza taka biznesowa relacja Stadionu Śląskiego.

Firma Superauto współpracowała już ze Stadionem Śląskim w grudniu ubiegłego roku podczas organizacji swojego święta, I Dnia Doskonałości w Sprzedaży, który odbył się w stadionowym Centrum Konferencyjnym. Teraz władze spółki i Stadionu Śląskiego zdecydowały się na roczną współpracę. Superauto będzie obecne podczas wydarzeń organizowanych przez Stadion.

Cieszymy, że udało nam się nawiązać taką współpracę, tym bardziej, że to nasz pierwszy partner motoryzacyjny. Superauto.pl to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem, mamy tu więc połączenie dwóch silnych oraz rozpoznawalnych marek. Jestem przekonany, że ta współpraca będzie się układać bardzo dobrze i że wspólnie możemy sporo zdziałać, zwłaszcza, że sport i motoryzacja to wcale nie tak odległe dziedziny mówi dyrektor Stadionu Śląskiego Adam Strzyżewski.

Nowy partner Kotła Czarownic specjalizuje się w dziedzinie zakupu i finansowania samochodów różnych marek. 

Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy pierwszym partnerem motoryzacyjnym jednego
z najważniejszych obiektów sportowych w Polsce.
Jestem przekonany, że nasza współpraca, która jest połączeniem pasji do sportu i motoryzacji, będzie satysfakcjonująca dla obu stron. Tym bardziej, że mamy już za sobą jedną udaną współpracę
mówi Kamil Makula, Prezes Superauto.pl.

Superauto jest też sponsorem premium klubu piłkarskiego Ruch Chorzów w sezonie 2023/2024. Od grudnia 2018 większościowym udziałowcem spółki jest Wirtualna Polska Holding S.A.

fot. Stadion Śląski

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

7 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 32.8µg/m3 PM2.5: 26.0µg/m3