Koleje Śląskie zaprezentowały nowe mundury

Mundury 1

Redakcja

27 września, 2023

Podczas 15. edycji Międzynarodowych Targów TRAKO zaprezentowano nowe mundury Kolei Śląskich, w jakich już wkrótce zobaczymy pracowników drużyn śląskiego przewoźnika. Mundury te zaprojektowane zostały na miarę XXI wieku i stanowią kwintesencję połączenia tradycji z nowoczesnością- są jednocześnie eleganckie i wygodne.

Uszyte zostały z materiału w kolorze granatowym, a na wybranych elementach munduru, jak np. kieszonce na koszuli, pojawia się logo spółki bądź barwy z logo spółki, m.in. żółty pasek do sukienki, żółte i niebieskie przeszycia na furażerce. Umundurowanie kobiece składa się z marynarki oraz sukienki, która jest nowością w spółce Koleje Śląskie. Dopełnieniem munduru jest elegancka apaszka, furażerka, pasek i pin z logiem. Ciekawostką jest również fakt, że apaszka, poprzez użycie w zdynamizowanej wersji logo spółki odzwierciedla nowoczesność i aktywność, czyli cechy, które definiują stały rozwój spółki Koleje Śląskie. Mundur w całości prezentuje się niezwykle elegancko i równocześnie - dzięki użyciu do jego uszycia tkanin najwyższej jakości - jest wygodny i komfortowy.

Wersja męska munduru obejmuje: marynarkę, białą koszulę, spodnie, krawat, kurtkę, czapkę garnizonową, pasek i pin z logo. Istotną zmianą jest umieszczenie na czapce garnizonowej orzełka, co sprawia, że ubranie służbowe wygląda niebywale dostojnie i w pełni oddaje etos pracownika kolei. Logo spółki wyszyte jest również na koszuli, marynarce, krawacie, kurtce i czapce garnizonowej. Barwy z logo występują jako dopełnienia między innymi na przeszyciach w koszuli, marynarce, kurtce i czapce.

Tkanina, z której uszyty jest mundur, to mieszanka wysokogatunkowej wełny z dodatkiem elastanu o podniesionej trwałości oraz zwiększonej odporności na zużycie i zagięcia. Jest to tkanina najwyższej jakości stosowana w odzieży korporacyjnej, a dodatek elastanu sprawia, że mundur jest wygodny i doskonale sprawdzi się na każdej trasie.

powiązane artykuły:

DSC 5586
Lokalne 22 września, 2023

Koleje Śląskie oferują możliwość przejazdów na podstawie biletów sieciowych imiennych lub

DSC 0819
Lokalne 3 września, 2023

Koleje Śląskie oferują grupowe przejazdy dla szkół, uczelni, zakładów pracy, biur podróży itd. O

Kolejenewag
Lokalne 23 sierpnia, 2023

Koleje Śląskie rozpoczynają wielkie zakupy! Podpisana została umowa na dostarczenie 3 lub 5 nowyc

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-5 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 43.4µg/m3 PM2.5: 34.2µg/m3