Klasyczne marynarki męskie na każdą okazję od Lavard

Fdfwsdfcs

Redakcja

7 grudnia 2021

Jesień i zima to czas, kiedy garderoba męska może zaprezentować się w pełnej okazałości. Na znaczeniu zyskują marynarki, kamizelki oraz okrycia wierzchnie, a męskie stylizacje stają się warstwowe. Kiedy witają nas pierwsze, chłodne poranki oraz wczesne wieczory otulone mgłą warto zadbać o ubiór tak, aby dodawał komfortu cieplnego oraz wyglądał szykownie. To także czas w którym marki modowe przedstawiają efekty swojej pracy, która w ostatnim czasie musiała odbywać się w zmieniającej się rzeczywistości.

Jesień i zima to czas, kiedy garderoba męska może zaprezentować się w pełnej okazałości. Na znaczeniu zyskują marynarki, kamizelki oraz okrycia wierzchnie, a męskie stylizacje stają się warstwowe.

Kiedy witają nas pierwsze, chłodne poranki oraz wczesne wieczory otulone mgłą warto zadbać o ubiór tak, aby dodawał komfortu cieplnego oraz wyglądał szykownie. To także czas w którym marki modowe przedstawiają efekty swojej pracy, która w ostatnim czasie musiała odbywać się w zmieniającej się rzeczywistości.

Sezon jesień-zima 2021/2022 to czas, w którym moda powstaje w zupełnie nowych realiach, wypełnionych wyczekiwaną „normalnością” oraz wolnością. Odświeżona kolorystyka oraz klasyczne i ponadczasowe kroje są bazą dla tak naturalnej w tym sezonie zabawy konwencjami oraz stylami. Przykładem tego są jesienne kolekcje męskie, które bardziej niż kiedykolwiek ulegają odformalizowaniu, zacierają granice między elegancją a codziennością oraz oferują odmianę wizerunku dla każdego nowoczesnego mężczyzny.
Sezon jesień-zima 2021/2022 w kolekcji męskiej Lavard został bezkonkurencyjnie opanowany przez styl smart-casual.

Największej zmianie uległa przede wszystkim forma ubioru do pracy. Obserwujemy subtelny mariaż stylu klasycznego oraz smart-casualowego, który pozwala na więcej swobody oraz niesztampowych rozwiązań. Należy zacząć od tego, że zaproponowana przez projektantów kolorystyka dyskretnie mija się z odcieniami jesiennymi w klasycznym ujęciu.

Na czele kolekcji Lavard stoją nietypowe i intrygujące kolory elektrycznej niebieskości oraz szlachetnej, głębokiej zieleni, które wciąż zatrzymują w naszej pamięci wspomnienia wakacyjnych spacerów górskimi dolinami. Osnowa kolorystyczna kolekcji ma w sobie także wiele kolorów bazowych, jak brązy i beże, które są w pewnym sensie elementem koniecznym każdego sezonu jesiennego. W tym roku nawet kolory bazowe dostają jednak nowe wcielenia. Klasyczne barwy jesieni stają się świeższe i tak brąz otrzymuje cynamonowy aromat, granat głęboką toń fioletu, a beż bardzo ciepły i nieco cielisty akcent. Moda w tym sezonie wyraźnie kieruje nas w stronę pięknej, niekiedy dziewiczej jesiennej przyrody, która jest także symbolem metaforycznego powrotu do korzeni.
W kolekcji męskiej zaprezentowanej przez Lavard umieszczono obowiązkowe elementy naszych jesiennych outfitów na pierwsze chłodniejsze dni. Królować będzie dzianina, która jest najbardziej pożądanym trendem każdego, jesiennego sezonu. Miękkie, wełniane lub bawełniane golfy są ponadczasową propozycją na jesienne outfity w stylistyce smart-casualowej. Jeśli zestawimy dzianinę z nietypową dla niej kolorystyką, otrzymamy oryginalną bazę dla niebanalnej stylizacji osadzonej w najnowszych trendach. Kobalt oraz butelkowa zieleń połączone z cynamonowym brązem oraz korzenną czerwienią wyglądają zaskakująco, a zarazem bardzo szlachetnie. Przekreślają dotychczasowe zasady klasycznego doboru kolorów w ubiorze. To ważne także z punktu widzenia ubioru biznesowego, który w tym sezonie pozwala na więcej – nie tylko kolorystyka dostaje zupełnie nowego życia, ale także kroje ulegają liberalizacji.

Tej jesieni za eleganckie uważa się połączenia sportowej bluzy oraz sneakersów z garniturem męskim, czy też połączenia kraciastych marynarek i dzianinowych golfów z jeansami i skórzanymi sztybletami. Ten sezon jest czasem ubioru warstwowego. Outfit zbudowany z kolorów, faktur oraz deseni, które współtworzą ze sobą spójny wizerunek nowoczesnego mężczyzny jest bezbłędnym hitem tego sezonu!
Kolekcja męska Lavard na bieżący sezon jesień-zima 2021/2022 powstała dla mężczyzn, którzy nie boją się nowych wyzwań, także w zakresie swojego ubioru. Połączenie klasycznych, sprawdzonych fasonów z świeżą, jesienną kolorystyką podąża w kierunku liberalizowania męskiej garderoby. Wiele dzieje się na rzecz swobody, lekkiej nonszalancji i jeszcze głębszego wyrażania osobistego stylu. Kolekcja jest już dostępna w sieci salonów firmowych oraz w sklepie internetowym marki. Zapraszamy do stworzenia swojej jesiennej garderoby z Lavard. Zobacz Więcej

 

materiał zewnętrzny

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 15.5µg/m3 PM2.5: 13.8µg/m3