Kierowca Porsche uciekł z miejsca śmiertelnego wypadku

412 120152

Redakcja

5 lutego, 2022

W tragicznym wypadku zginął kierowca samochodu marki Daewoo. Drugi uczestnik zdarzenia uciekł.

Do tragedii doszło w piątek na ulicy Sobieskiego we Wrocławiu. W zdarzeniu udział wzięły dwa samochody osobowe: Daewoo i Porsche. Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że samochody poruszały się w kierunku centrum, a do wypadku doszło na wysokości ulicy Wilanowskiej.

Niestety pomimo podjętej reanimacji, kierujący pojazdem marki Daewoo poniósł śmierć, a osoba bądź osoby przemieszczające się drugim z uczestniczących w zdarzeniu aut - marki Porsche, oddaliły się z miejsca. Policjanci w wyniku prowadzonych natychmiastowo działań zatrzymali 31-latka mogącego mieć związek z tym wypadkiem - informuje wrocławska policja. 

Funkcjonariusze wyjaśniają teraz dokładny przebieg i okoliczności tego wypadu, sprawdzają między innymi, czy pojazdem marki Porsche podróżowały inne osoby.

Mundurowi zwracają się ponadto z apelem do osób, które były świadkami tego zdarzenia lub mają informację na temat jego przebiegu bądź osób w nim uczestniczących o kontakt pod numer 47 87 128 20 lub 112. Każdy informacja będzie skrupulatnie weryfikowana przez policjantów.

powiązane artykuły:

57 695132
Lokalne 25 lutego, 2022

Śledczy z rybnickiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ulicy Rejewskiego

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

4 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.4µg/m3 PM2.5: 7.4µg/m3