Lodowisko na Burloch Arenie w Rudzie Śląskiej już otwarte

otwarcie lodowiska na Burloch Arenie

Redakcja

23 listopada 2022

W środę (23 listopada) ruszyło lodowisko na Burloch Arenie w Rudzie Śląskiej. Miłośnicy jazdy na łyżwach będą mogli korzystać z zadaszonej ślizgawki aż siedem dni w tygodniu.

Środowe otwarcie lodowiska nastąpiło o godz. 14.30. Natomiast od czwartku (24 listopada) na taflę można będzie wejść zgodnie z harmonogramem wejść zaplanowanych w tym dniu.

Orzegowskie lodowisko będzie działało od poniedziałku do niedzieli. W poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki na lodowisko będzie można wybrać się w godz. od 8.00 do 20.00. Z kolei w soboty i niedziele ślizgawka będzie czynna od godz.13:00 do 20:00. W czasie godzin funkcjonowania lodowiska nastąpią półgodzinne przerwy techniczne.

Godzina korzystania z lodowiska do godz. 16.00 w dni powszednie kosztuje 10 zł, a po godz. 16.00 oraz w weekendy 14 zł. Na ulgę mogą liczyć dzieci i młodzież szkolna, które zapłacą za bilet 7 zł (od poniedziałku do piątku do godz. 16.00) oraz 9 zł (po godz. 16.00 i w soboty i niedziele). Ulgowy bilet mogą kupić także studenci oraz seniorzy, którzy zapłacą 8 lub 10 zł, a także osoby niepełnosprawne, które bilet kosztował będzie 5 zł. Z dodatkowych ulg dzieci i młodzież skorzystają w czasie ferii zimowych.

 Przy obiekcie działa wypożyczalnia łyżew, dzięki której nawet osoby nie posiadające własnego sprzętu mogą spróbować swoich sił na lodzie. Wypożyczenie łyżew na czas jednej godziny w tygodniu (do godz. 16.00) kosztuje 8 zł, a po godz. 16.00 oraz w weekend 10 zł. Można też wypożyczyć misia do nauki jazdy za 10 zł oraz skorzystać z szafki (5 zł). Lodowisko jest zadaszone, dodatkowo posiada sztuczne oświetlenie, co umożliwia zabawę do późnych godzin wieczornych. Zanim jednak zdecydujemy się, żeby skorzystać z lodowiska, warto zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem oraz cennikiem.


Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.7µg/m3 PM2.5: 8.4µg/m3