Już niebawem IV Bieg Narciarski o Puchar Wisły

Bieg o puchar wisly

Redakcja

18 stycznia, 2024

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja narciarskich zmagań "O Puchar Wisły". Bieg rozegrany zostanie na trasach Kubalonki już w niedzielę 28 stycznia.

- Już po raz czwarty zapraszamy na Kubalonkę wszystkich miłośników biegówek: od juniora po seniora. W kategoriach dzieci i młodzieży dystanse dostosowane są do wieku uczestników, zaś wśród dorosłych odbędą się biegi OPEN na trzech dystansach: 5, 10 i 15 km – zaprasza Karina Czyż z Urzędu Miejskiego w Wiśle, który jest głównym organizatorem biegu.
- Trasy Kubalonki nie należą do najłatwiejszych, mają zróżnicowany poziom trudności z licznymi podbiegami i wieloma zjazdami. Jest to magnes dla wszystkich biegaczy narciarskich, którzy lubią wyzwania. Ale od lat widzimy, że nawet najmłodsi narciarze dzielnie mierzą się z nimi – dodaje Karina Czyż.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz ciepły poczęstunek. Warunki śnieżne na Kubalonce nie będą stanowiły przeszkody, gdyż po modernizacji trasy zyskały system sztucznego naśnieżania i przez całą zimę bez problemów można z tras korzystać.

powiązane artykuły:

IMG 3710
Lokalne 12 stycznia, 2024

Pierwszy raz w historii skoków narciarskich najlepsi zawodnicy będą rywalizować aż na trzech pols

Koleje slaskie do wisly
Lokalne 11 stycznia, 2024

Już w ten weekend, od 12 do 14 stycznia wielkie święto dla fanów skoków narciarskich – P

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

7 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 40.7µg/m3 PM2.5: 34.8µg/m3