Jak urozmaicić życie seksualne? Praktyczne porady [18+]

Trdrfddfc

Redakcja

12 maja 2022

Seks jest niezwykle istotną częścią naszego życia. Pomijając wszelkie kwestie prokreacyjne - pozwala on na maksymalne zbliżenie się do siebie partnerów i osiągnięcie niesamowitej przyjemności, którą bardzo ciężko porównać z czymkolwiek innym. Wiele osób wręcz nie wyobraża sobie bycia w stałym związku, w którym nie ma intymnych zbliżeń lub są one mocno ograniczone albo po prostu nudne. W szczególności ta ostatnia kwestia, czyli rutyna potrafi bardzo negatywnie wpłynąć na wspólne życie partnerów.

Właśnie dlatego na przestrzeni wieków ludzkość opracowała mnóstwo sposobów, dzięki którym można sprawić, że łóżkowe igraszki stają się nie tylko ciekawsze, ale też można podczas takich wspólnych rytuałów osiągnąć zupełnie nieznane sfery przyjemności. Jak urozmaicić seks, aby przełamać rutynę w sypialni i na nowo rozpalić ogień pożądania między partnerami? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w poniższym artykule.

Jak urozmaicić sex małżeński i nie tylko?

Osoby, które odczuwają niedosyt ze swojego życia intymnego, bardzo często zastanawiają się nad tym, jak urozmaicić stosunek, bardzo często nie wiedzą, od czego zacząć, aby tego dokonać. Wybór możliwości jest bowiem bardzo duży. Jeżeli dotychczas nie były podejmowane żadne próby zmian w relacjach łóżkowych, warto pochylić się nad podstawami. Wśród najprostszych i jednych z najbardziej skutecznych sposobów urozmaicenia współżycia seksualnego jest zmiana pozycji. Standardowa pozycja misjonarska - mimo że dosyć romantyczna i jedna z najbardziej naturalnych, może bardzo szybko się znudzić. Warto więc poeksperymentować i popróbować różnych opcji, aby przekonać się, jak bardzo mogą one wpłynąć na przyjemność czerpaną z seksu. Na jeźdźca, od tyłu, czy z nogami partnerki na ramionach? To dopiero wierzchołek góry lodowej alternatywnych pozycji w łóżku. Dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników dobrym rozwiązaniem będzie zakup literatury poświęconej kamasutrze - można tam znaleźć bardzo dużo unikalnych pozycji seksualnych, które jeszcze bardziej zbliżają do siebie partnerów i pozwalają im osiągnąć zupełnie nową przyjemność ze współżycia.

Gadżety - dobry sposób na nudę w łóżku

Dla osób poszukujących odpowiedzi na pytanie, jak urozmaicić seks w związku i które mają za sobą podstawowe zmiany takie jak eksperymentowanie z różnymi rodzajami seksu i pozycjami, oczywistym kolejnym krokiem jest sięgnięcie po różnego rodzaju gadżety. Rynek zabawek erotycznych jest wręcz gigantyczny. Wszystko dzięki technologii, która cały czas się rozwija i pozwala na projektowanie zupełnie nowych produktów przeznaczonych do sprawiania rozkoszy. Wśród najczęściej wybieranych akcesoriów łóżkowych prym wiodą oczywiście różnego rodzaju dilda, wibratory i masażery, w tym cieszący się niebywałą wręcz popularnością masażer pingwinek. Oprócz tego do wyboru są rozmaite zestawy dla par zainteresowanych tematyką BDSM, które zawierają wszystkie niezbędne elementy, aby rozpocząć swoją przygodę z tego typu zabawami erotycznymi. Świetną opcją będą również kostiumy, które doskonale sprawdzą się do odgrywania roli w łóżku - niegrzeczna uczennica, czy gorący pan strażak to absolutne hity i jedne z najczęsciej wybieranych strojów. Do podkręcenia atmosfery w sypialni można też wybrać seksowną bieliznę w postaci gorsetów i pończoch, specjalnych majtek z wycięciem w kroku, pięknych i kuszących kompletów czy tzw. bodystocking.

Gdzie kupić akcesoria do urozmaicenia łóżkowych igraszek?

Wielu osobom towarzyszy strach przed odwiedzeniem stacjonarnych sex-shopów, ponieważ w naszym kraju seksualność wciąż pozostaje swego rodzaju tematem tabu. Nie jest to jednak duża przeszkoda, ponieważ w sieci działa mnóstwo sklepów z artykułami erotycznymi, w których z łatwością można zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Ponadto korzystając ze sklepu erotycznego online, można liczyć na atrakcyjne ceny oraz profesjonalną pomoc pracowników, którzy chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące konkretnych produktów, a także zadbają o to, aby przesyłka była dyskretna oraz dotarła błyskawicznie w ręce odbiorcy.

 

materiał zewnętrzny

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

21 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 15.5µg/m3 PM2.5: 13.8µg/m3