Gotówka czeka na właściciela

53 725170

Redakcja

20 września 2022

Uczciwy znalazca pieniędzy zgłosił się do pracowników jednego ze sklepów przy ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich. Gotówka jest do odebrania w Komendzie Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich. Najpierw trzeba jednak podać wartość znalezionej kwoty i miejsce, w którym się je zgubiło.

W Komendzie Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich na właściciela czeka gotówka. Parę dni temu uczciwy znalazca zgłosił się do pracowników jednego ze sklepów znajdujących się przy ul. Bytomskiej. Spora suma pieniędzy nie pozwoliła mu zostawić sprawy obojętnie. Pracownicy natychmiast zgłosili sprawę policji i przekazali im znalezisko. 

Pieniądze do 30.09.2022 roku czekają na właściciela w Komendzie Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich przy ul.Kalwaryjskiej 62, po czym zostaną przekazane do Biura Rzeczy Znalezionych w Urzędzie Miasta w Piekarach Śląskich. W celu odebrania gotówki należy podać kwotę zagubionych pieniędzy oraz wskazać w jakim sklepie zostały pozostawione lub w inny sposób udowodnić, że jest się właścicielem gotówki. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 2.9µg/m3 PM2.5: 2.6µg/m3