Dla tyskich ósmoklasistów i maturzystów kursy przygotowawcze 75% taniej

https://umtychy.pl/

Katarzyna Kulyk

20 lutego, 2023

Lecturus Spin-Off Uniwersytetu Warszawskiego i Fundacja Miasto sporządziły ofertę kursów dla ósmoklasistów i maturzystów w postaci zajęć dodatkowych. Kursy mają przygotować uczniów do egzaminów końcowych. Dla tyskich uczniów przygotowano specjalną zniżkę, która wynosi aż 75%.

Intensywne kursy przygotowawcze to 25 godzin lekcyjnych prowadzonych w formule online, dwa razy w tygodniu. Zakres materiału obejmuje matematykę, język polski oraz język angielski. Każdy przedmiot ma swoją pulę 25 godzin. Zajęcia są prowadzone w formie zdalnej, na platformie e-learningowej Lecturus Junior. Składają się na wykłady oraz ćwiczenia.

Uczniowie mają do wyboru trzy przedmioty egzaminacyjne.

- Kursy prowadzone są przez certyfikowanych trenerów oświaty, nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online. Zajęcia prowadzone są według podstawy programowej Ministerstwa Edukacji i Nauki, ze wsparciem systemu najwyższej jakości technologicznej i najwyższym poziomie bezpieczeństwa Cisco Webex. - informuje Urząd Miasta Tychy

Dla mieszkańców miasta udało się wynegocjować aż 75% upustu na wykupienie kursów. Zniżka została przydzielona po porozumieniu się z Fundacją Miasto oraz Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego.

Dzięki kursom uczniowie nie tylko nadrobią swoje zaległości ale i rzetelnie omówią kluczowe zagadnienia tak by je zrozumieć. Kurs także uczy strategii rozwiązań zadań egzaminacyjnych, co jest dodatkowym atutem.

powiązane artykuły:

Wordkato 01
Lokalne 31 stycznia, 2023

Egzaminy teoretyczne i praktyczne na wszystkie kategorie prawa jazdy w województwie śląskie będą

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

5 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 7.5µg/m3 PM2.5: 7.1µg/m3