Bieg na 6 łap, czyli spacer z pieskami w ostatnie soboty miesiąca

Bieg na 6 łap

Katarzyna Kulyk

20 lutego 2023

W tym roku każda ostatnia sobota miesiąca będzie wyjątkowa, a to wszystko za sprawą akcji „Bieg na 6 łap”, w którym udział biorą psiaki z gliwickiego schroniska, z którymi można pospacerować, a nawet zaadoptować!

Już 25 lutego o godzinie 10:00 wystartuje kolejna edycja „Biegu na 6 łap”. Pieski ze Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach przekazywane będą uczestnikom do godziny 11:00, z kolei sam bieg potrwa do godziny 12:00.

- Uczestnicy wydarzenia będą mogli pospacerować z psiakami na wyznaczonej trasie, w dopasowanym do siebie oraz danego czworonoga tempie – informują organizatorzy

Bieg to przede wszystkim dobra zabawa. Do wydarzenia można dołączyć jeśli mamy ukończone 18 lat, osoby młodsze mogą towarzyszyć zgłoszonym uczestnikom. Smycz jednak musi trzymać osoba dorosła.

By wziąć udział w biegu należy także zapisać się wcześniej poprzez formularz zgłoszeniowy. Jednak na najbliższy bieg udało się zapisać maksimum uczestników. Tym, którym się nie udało organizatorzy zapraszają na kolejną edycję w ostatnią sobotę marca!

powiązane artykuły:

Leisure time g779ed5251 1920
Lokalne 28 marca 2022

Czas na pierwszy tej wiosny „Bieg na 6 łap”. Psy z gliwickiego Schroniska dla Zwierząt już na Was cz

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.9µg/m3 PM2.5: 5.2µg/m3