Częstochowscy kryminalni skuteczni w walce z dilerami. Przejęto kolejne kilogramy narkotyków

Narkotyki czestochowa

Redakcja

4 czerwca 2024

32-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego przechowywał w mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. W ręce kryminalnych trafiło prawie 2 kg amfetaminy i ponad 7600 tabletek ecstasy. Mężczynie grozi kara do 10 lat więzienia.

W ręce kryminalnych z częstochowskiej „trójki” wpadł 32-latek, podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków, które, jak się okazało, przygotował do wprowadzenia do obrotu.

Śledczy, po uzyskaniu informacji dotyczącej 32-letniego mieszkańca powiatu częstochowskiego, przystąpili do działania. Weszli do jego mieszkania i podczas przeszukania, zabezpieczyli prawie 2 kilogramy amfetaminy i ponad 7600 tabletek ecstasy. 32-latek został zatrzymany - relacjonuje policja. 

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i przygotowanie ich do obrotu.

W niedzielę, na wniosek śledczych i prokuratora, sąd podjął decyzję o zastosowaniu wobec podejrzanego najsurowszego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

powiązane artykuły:

Posiadanie narkotyków
Lokalne 12 maja 2024

39-letni mężczyzna oraz 16-letnia dziewczyna podczas kontroli drogowej

grupa przestępcza
Wiadomości 10 maja 2024

Zatrzymano kolejnych 15 osób powiązanych ze zorganizowaną grupą przestępczą, która od 201

Narkotyki w zabrzu
Lokalne 9 maja 2024

W mieszkaniu 40-letniego zabrzaninia policja ujawniła znaczną ilość narkotyków oraz amuni

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

22 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.3µg/m3 PM2.5: 4.8µg/m3