Ciężki wycisk w Zabrzu. Pierwszy etap Stormeet 2024 za nami.

Stormeet zabrze 2024 1

Redakcja

21 stycznia, 2024

W weekend odbyły się mieszane zawody w crossficie w ramach cyklu Stormeet. W wydarzeniu sportowym wzięli udział mieszkańcy z całego śląska.

Wydarzenie Stormeet 2024 przyciągnęło fanów crossfitu z całego Śląska, którzy chcieli zmierzyć się w klasycznych i nieco odmienionych konkurencjach znanych z tej dyscypliny sportu. Wysoka frekwencja dopisała zarówno wśród uczestników jak i kibiców. Organizator przygotował ścieżkę zdrowia składającą się z: row, sled push, farmer's carry, d-ball lunges, burpee broad jumps, ski erg, wall ball połączonych trasą biegową. 

Event medycznie zabezpieczało zabrzańskie stowarzyszenie Nowe Zabrze. "Aktywność fizyczna w każdym wieku korzystnie wpływa na stan zdrowia, dlatego zawsze wspieramy inicjatywy promujące aktywny styl życia. Razem ze Stowarzyszeniem Nowe Zabrze zapewniliśmy opiekę medyczną podczas rywalizacji, a w dniu zawodów przypadł mi przywilej wręczenia nagród w jednej z kategorii - podsumowała wydarzenie radna Agnieszka Rupniewska ze Stowarzyszenia Nowe Zabrze.


Kolejna odsłona mistrzostw już w marcu w Warszawie oraz kolejno: Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu i Toruniu.

Stormeet zabrze 2024

powiązane artykuły:

Przeszkody terenowe 01
Lokalne 10 lipca, 2023

Do września tego roku w Bieruniu powstanie tor przeszkód służący do treningu zawodników biegów ty

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 10.1µg/m3 PM2.5: 9.3µg/m3