Dlaczego warto postawić na catering dietetyczny w Katowicach?

Catering dietetyczny katowice kod rabatowy

Redakcja

29 listopada, 2023

W naszym cateringu dietetycznym ZdrowyCatering pracuje zespół specjalistów zajmujących się planowaniem programów odżywiania, gotowaniem i dowożeniem diet do domu lub biura. Nad całym procesem czuwa dietetyk i szef kuchni, dlatego wszystkie diety pudełkowe są zrównoważone, zdrowe i smaczne. Pomożemy Ci wybrać dietę i udzielimy bezpłatnych porad żywieniowych. W naszym cateringu wiemy, jak przygotować pyszne danie, dzięki któremu schudniesz zajadając smakowite posiłki.

Dlaczego warto postawić na catering?

Zdrowe odżywianie jest jednym z głównych elementów zdrowego stylu życia, pomaga zachować zdrowie, wzmacnia układ odpornościowy, poprawia wydajność i przedłuża życie. Bezpłatna dostawa diety pudełkowej realizowana przez naszą firmę cateringową w Katowicach to wygodny i szybki sposób na uzyskanie gotowych posiłków zawierających wszystkie składniki odżywcze potrzebne do zachowania zdrowia. Usługę szczególnie polecamy osobom prowadzących aktywny tryb życia lub nie mającym czasu na przygotowywanie pełnowartościowych i zbilansowanych posiłków.

Nasz catering dietetyczny oferuje szeroki wybór dań gotowych, które można zamówić z dostawą. U nas znajdziesz zdrowe śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje, które zawierają niezbędną dla zachowania zdrowia ilość białek, tłuszczów i węglowodanów. Stosując się do zaleceń i wybierając odpowiednie produkty, możesz znacząco poprawić swoje zdrowie i jakość życia.

zdrowycatering_katowice

Czy dieta pudełkowa Keto może być ekonomiczna?

Tak, nasz catering dietetyczny Katowice oferuje dietę pudełkową Keto w wersji ekonomicznej, dlatego zapłacisz mniej za pełnowartościowe dania. Dieta ketonowa to sposób odżywiania charakteryzujący się dużą zawartością tłuszczu i niską zawartością węglowodanów. Dzięki tej diecie poziom cukru we krwi spada, wzrasta wrażliwość na insulinę, a metabolizm przyspiesza.

Głównym źródłem energii dla komórek jest glukoza, która dostaje się do organizmu wraz z węglowodanami i jest magazynowana w organizmie w postaci glikogenu. W naszym cateringu na diecie Keto dzienne spożycie kalorii składa się z: 10% węglowodanów, 15-25% białka i 65-85% tłuszczu. Ponieważ z pożywieniem dostarczana jest bardzo mała ilość węglowodanów, glikogen jest szybko zużywany, a białka i tłuszcze są wykorzystywane do produkcji glukozy.

Ketoza - jak ją rozpoznać?

Przejście z diety wysokowęglowodanowej na dietę wysokotłuszczową powoduje stan ketozy. Dzieje się tak, gdy w wyniku głodu węglowodanów organizm nie ma zwykłego paliwa do spalania i zamienia się w tłuszcze. Podczas rozkładu tłuszczów powstają ciała ketonowe łatwo wydalane z moczem, zabierając kalorie z organizmu. Dietetyk z naszej firmy cateringowej w Katowicach objaśnia, że organizm zbliża się do stanu ketozy wraz ze wzrostem poziomu ciał ketonowych we krwi.

Korzyści z diety pudełkowej Keto:

  • Pozwala schudnąć bez utraty tkanki mięśniowej.
  • Odżywcza dieta, na której nie odczuwa się głodu.
  • Nie ma chęci podjadania słodyczy.
  • Poprawia się stan skóryz trądzikiem.
  • Brak skoków ciśnienia krwi.
  • Wspiera leczenie cukrzycy typu II, zmniejsza hemoglobinę glikowaną.

Dieta Keto z naszego cateringu jest naprawdę skuteczna w rozwiązywaniu problemów z nadwagą. Aby stracić dodatkowe kilogramy, musisz jeść co najmniej cztery razy dziennie. Przy częstym spożywaniu jedzenia organizm aktywuje jelita i zużywa największą liczbę kalorii. Dlatego częste spożywanie jedzenia powoduje spalanie kalorii. Jedzenie w odstępach 4 godzinnych eliminuje uczucie głodu. Innymi słowy, nie głodujesz I tracisz na wadze! I to jest absolutnie właściwe podejście! Sekret tkwi w tym, że kubki smakowe doświadczają wielu różnych doznań, a to prowadzi do zmniejszenia apetytu oraz poczucia sytości i satysfakcji.

Jak działa catering?

Jak działa program żywieniowy w naszej firmie cateringowej w Katowicach? Codziennie dostarczymy zestaw świeżo przygotowanych posiłków, który wystarczy na 3 do 5 porcji dziennie. Dzięki temu każdego dnia otrzymasz dietę pudełkową z wyliczonymi kaloriami. Tylko z naturalnych i świeżych produktów. To przemyślana i opracowana zdrowa dieta. Ponadto program naszego cateringu jest również wygodny, ponieważ nie ma konieczności samodzielnego liczenia kalorii, wybierania menu, poświęcania czasu na szukanie odpowiednich produktów, czy samodzielnego przygotowywania posiłków. Jak wspaniale jest po prostu jeść i schudnąć czy zbudować masę mięśniową bądź poprawić stan zdrowia w przypadku cukrzycy, nadciśnienia, problemów trawiennych, wysokiego cholesterolu.

Podsumowanie

Nasz catering dietetyczny ZdrowyCatering w Katowicach zdobył już doświadczenie w planowaniu, gotowaniu i dostarczaniu zbilansowanych diet pudełkowych. Zdobyliśmy uznanie stałych klientów oraz zdobywamy nowych tworząc atrakcyjne cenowo zdrowe i naprawdę smaczne posiłki. Nad całą procedurą czuwa dietetyk i szef kuchni z naszej firmy cateringowej którzy dbają, aby diety zawierały odpowiednią ilość kalorii, makroskładników, minerałów, witamin, błonnika, aminokwasów i antyutleniaczy. Możemy stwierdzić, że mamy tani catering z wysokiej jakości posiłkami, ponadto możesz samodzielnie obniżyć cenę dań korzystając z naszego programu lojalnościowego. Na naszej stronie dostępne są różne kalkulatory pomagające wyliczyć zapotrzebowanie na kalorie, wskaźnik masy ciała, wodę itd.

powiązane artykuły:

Najlepsza restauracja katowice w punkt
Lokalne 17 listopada, 2023

Oceniając restauracje i dzieląc się swoimi recenzjami, klienci pomagają innym osobom wybrać najle

Esk2029
Lokalne 29 października, 2023

Wspólna kandydatura Katowic i GZM znalazła się na krótkiej liście kandydatów do tytułu Europejski

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

16 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 10.6µg/m3 PM2.5: 10.0µg/m3