69-latek zrobił awanturę w salonie gier. Uciekł, ale zostawił... imienną kartę

fot. pixabay.com

Redakcja

18 grudnia, 2022

Pod wpływem alkoholu wszczął awanturę w salonie gier liczbowych, po czym się oddalił. Wyzywał pracownicę i uderzył dwie przypadkowe osoby. Jednak zostawił w lokalu swoją imienną kartę MZK. Policjanci ustalili adres i odwiedzili 69-latka w jego mieszkaniu.

13 grudnia policjanci z Kędzierzyna-Koźla odebrali zgłoszenie od pracownicy jednego z salonów gier liczbowych, że do lokalu wtargnął nietrzeźwy mężczyzna i wszczął awanturę. Policjanci, którzy pojechali na miejsce nie zastali tam sprawcy, ten zdążył się już oddalić.

-W trakcie rozmowy ze zgłaszającą mundurowi ustalili, że nie chciała ona wpuścić do salonu osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu-podała KPP w Kędzierzynie-Koźlu.
-Starszy mężczyzna zareagował agresją, wtargnął do środka, wszczął awanturę i porozrzucał zdrapki. W trakcie awantury wyzywał zgłaszającą i uderzył dwie przypadkowe osoby, które akurat były wewnątrz. Po zajściu mężczyzna oddalił się zanim przyjechali policjanci- relacjonuje zajście policja. 

Jednak wzburzony senior, będąc pod wpływem silnych emocji, zostawił na ladzie w salonie gier swoją imienną kartę MZK ze zdjęciem oraz pęk kluczy.

Funkcjonariusze znając dane mężczyzny, ustalili jego adres zamieszkania i pojechali tam, aby porozmawiać i zwrócić seniorowi jego własność. 69-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla odzyskał swoje rzeczy. 

W związku z zakłócaniem spokoju i porządku publicznego, jakim było wszczęcie awantury w salonie gier, został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

powiązane artykuły:

37 563270
Wiadomości 13 czerwca, 2019

33-letni pseudokibic z Bielska-Białej napadł na salon gier i zrabował 10 tys. złotych. Wcześniej gro

fot. KPP w Będzinie
Wiadomości 25 listopada, 2022

Sytuacje niczym z amerykańskiego filmu rozegrały się w Będzinie. Trzech sprawców okradło dwa skle

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-4 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 11.7µg/m3 PM2.5: 10.8µg/m3