Andrzej Seweryn: tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pier**lonym trzeba przypi***olić

Aseweryn

Redakcja

3 czerwca, 2023

W sieci pojawiło się nagranie, w którym znany aktor Andrzej Seweryn mówi, co trzeba zrobić z "bandytami" i "faszystami". - Trzeba przyp***dolić - twierdzi aktor. 

Tomasz Lis za pośrednictwem Twittera opublikował nagranie, na którym znany aktor Andrzej Seweryn daje młodszym Polakom "instrukcję" na temat tego, co trzeba zrobić z aktualną władzą. Dziennikarz szybko usunął swój wpis, ale jak mówi stara zasada: w internecie nic nie ginie. W mediach społecznościowych szybko pojawiły się kopie nagrania Seweryna.

Pisząc łagodnie, aktor nie oszczędza na słowach, również tych wulgarnych. Nagranie najprawdopodobniej było prywatne i skierowane do konkretnej osoby.

- Drogie dziecko. Pamiętaj! Twoim zadaniem jest im przyp****olić - zaczyna Andrzej Seweryn i kontynuuje - I nie zważać na nic. Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pier**lonym, rozumiesz, trzeba im przypi***olić. Żadnych dialogów chrześcijańskich, debaty, porozumienia. Nie, ku**a! Przyp****olić. Faszystom trzeba przyp****alać, a nie dyskutować z nimi. Bo oni będą używali ten dialog, żeby ciebie zrobić w dupę - mówi aktor.

- Już dziadka nie będzie, mnie nie będzie, moja żona będzie na świecie, bo ona zawsze ci pomoże, bo ona jest wieczna, jest kochana. Jak by co to dzwoń do niej. Ona też ci powie w pewnym momencie życia "przyp****olić", bo nie ma innego wyjścia. To są bandyci po prostu - dodaje Seweryn. 

screen Twitter

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

20 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.5µg/m3 PM2.5: 11.4µg/m3