33-latek znęcał się nad rodzicami. Wobec ojca stosował przemoc fizyczną

fot. pixabay.com

Redakcja

23 lutego, 2023

33-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, znęcał się nad swoimi rodzicami. Na wniosek śledczych i prokuratora został tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Dyżurny Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów doszło do awantury. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, zastali tam awanturującego się 33-latka. 

-Mężczyzna był bardzo agresywny i nawet w obecności policjantów wyzywał swoich rodziców. 33-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu - relacjonują mndurowi. 

Jak ustalili śledczy, nie była to pierwsza taka sytuacja. 33-latek miał już wcześniej prowadzoną sprawę o znęcanie i aktualnie czeka na wyrok.

-Mimo tego nie zmienił swojego zachowania i nadal się awanturował, grożąc swoim rodzicom zabójstwem, a wobec ojca stosował również przemoc fizyczną. Mężczyzna usłyszał kolejny zarzut - podała KPP w Żywcu. 

Wczoraj, na wniosek śledczych i prokuratora, sąd tymczasowo aresztował go na 2 miesiące. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

powiązane artykuły:

Handcuff g764413ea5 1920
Lokalne 9 lutego, 2023

18-latek z Rudy Śląskiej spędził na wolności tylko... 3 dni. Tyle czasu wystarczyło, żeby dopuści

znęcanie się nad rodziną
Wiadomości 16 grudnia, 2022

Pod numer alarmowy zadzwoniła roztrzęsiona 30-letnia kobieta. Zgłaszała awanturę i groźby

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

11 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 40.3µg/m3 PM2.5: 32.7µg/m3