10-lecie rudzkiego Aquadromu. Jakie atrakcje przygotowano dla odwiedzających?

fot. aquadrom/facebook

Redakcja

7 grudnia, 2022

Park Wodny Aquadrom w Rudzie Śląskiej obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia. Z okazji okrągłych urodzin zaplanowano wiele atrakcji w tym bilet wstępu za 10 zł, szereg konkursów z nagrodami oraz animacje dla dzieci.

Będzie także wyjątkowy pokaz baniek mydlanych, występy artystyczne w hali basenowej, nurkowanie dla najmłodszych, a także po raz pierwszy w historii parku - dmuchany tor przeszkód w basenie sportowym. Nie zabraknie oczywiście urodzinowego tortu.

Rudzki Park Wodny Aquadrom został otwarty w 2012 r. Dokładnie 10 lat później, czyli w czwartek 8 grudnia 2022 r. z okazji urodzin w ofercie obiektu pojawi się okolicznościowy godzinny bilet wstępu za jedyne 10 zł do Strefy Rekreacji i Sportu.

- Już od rana w Strefie Sportu zostanie otwarta szczególna atrakcja, której w naszym aquaparku jeszcze nie było - dmuchany tor przeszkód! Ok. godziny 16.00 w hali basenowej wystąpią młodzi artyści ze Stowarzyszenia Music All, a ok. 17.00 będzie można zobaczyć niesamowity pokaz baniek mydlanych! Z kolei w holu recepcyjnym o godzinie 15.00 przewidziano uroczyste krojenie tortu! – mówi Agnieszka Piekorz – Hałczyńska rzecznik prasowy Aquadromu i dodaje, że przez całe popołudnie aż do wieczora wiele w Aquadromie będzie się działo. - Udało nam się pozyskać do współpracy przy organizacji urodzin wielu Partnerów, którzy przekazali nam atrakcyjne nagrody. W sumie będzie można wygrać ponad 500 nagród! – kontynuuje rzeczniczka.

Park Wodny Aquadrom w Rudzie Śląskiej składa się z trzech stref: Rekreacji, Sportu i Saunarium. Aquadrom to sześć zjeżdżalni - małych i dużych, jedenaście basenów - płytkich i głębokich, w tym baseny sportowy i z ruchomym dnem, a także specjalna 7-metrowa tuba dla płetwonurków. Saunarium to strefa nietekstylna. Miejsce dla osób pełnoletnich ceniących sobie kameralny nastrój, ciszę i zdrowy tryb życia. Posiada jedną z największych saun w Polsce - Fest Hicę.

W 10-letniej działalności aquaparku działo się naprawdę wiele. Zorganizowano mnóstwo udanych wydarzeń. Te, które do dziś są pamiętane to pokaz mody w basenie z ruchomym dnem z udziałem Iwony Pavlovic i Mai Sablewskiej, Otylia Swim Tour z Otylią Jędrzejczak, Mini Talent Show, California Party w środku zimy, Dzień Kobiet, doroczne zawsze huczne urodziny aquaparku z występami artystycznymi, animacjami, sztafeta pływacka z okazji Święta Niepodległości, bezpłatne warsztaty kreatywne dla dzieci, a na zewnątrz Aquadromu w zimie – lodowisko, natomiast latem - plaża oraz kino plenerowe.


powiązane artykuły:

UM Ruda Śląska
Wiadomości 23 listopada, 2022

W środę (23 listopada) ruszyło lodowisko na Burloch Arenie w Rudzie Śląskiej. Miłośnicy jazdy na

Dzień Zdrowia i Urody w Aquadromie
Wydarzenia 18 listopada, 2022

Dzień Zdrowia i Urody odbędzie się w rudzkim Aquadromie 26 listopada w godz. od 11.00 do 16.00. M

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 11.7µg/m3 PM2.5: 10.8µg/m3