Żona zabiła męża w Częstochowie? 51-latek zdążył zadzwonić po pomoc

Police 112

Redakcja

24 maja 2023

W jednym z częstochowskich mieszkań rozegrał się prawdziwy dramat. Najprawdopodobniej od ciosem nożem zginął 51-letni mężczyzna. Przed śmiercią zdążył wezwać pomoc. Podejrzaną w sprawie jest jego żona. 

We wtorek około godziny 20.00 policjanci z komisariatu II w Częstochowie otrzymali zgłoszenie dot. rannego 51-latka, który pilnie potrzebuje pomocy. 

Do zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ul. Równoległej w Częstochowie. 51-latek zadzwonił na numer alarmowy i poinformował, że został ugodzony nożem przez żonę prosto w serce. 

- Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zastali leżącego z raną klatki piersiowej 51-latka, który nie dawał oznak życia. Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł. Do wyjaśnienia została zatrzymana jego żona, podejrzewana o tą zbrodnię. W chwili zatrzymania 42-latka była pijana. Badanie wykazało w jej organizmie 3 promile alkoholu - informuje policja. 

42-latka zostanie doprowadzona do prokuratury, kiedy wytrzeźwieje. Jeżeli faktycznie przypuszczenia okażą się prawdziwe, to grozi jej nawet dożywocie.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

2 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.8µg/m3 PM2.5: 7.7µg/m3