Zmarła dr Natalia Stępień-Lampa z Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego

Zrzut ekranu 2022 07 29 o 14 10 57

Redakcja

29 lipca, 2022

W młodym wieku odeszła dr Natalia Stępień-Lampa, która na codzień pracowała w Instytucie Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego. Ta informacja wstrząsnęła zarówno pracowników jak i studentów.

Pani Natalia Stępień-Lampa tytuł doktora nauk społecznych uzyskała w 2014 roku. Pracowała jako adiunkt w Instytucie Nauk Politycznych. Jej zainteresowania naukowe wiązały się z polityką społeczną, w tym w szczególności z polityką edukacyjną i szansami edukacyjnymi dzieci i młodzieży. Prowadziła badania mające na celu uzyskanie opinii respondentów na temat funkcjonowania systemu edukacji w Polsce.

Zmarła nasza koleżanka dr Natalia Stępień-Lampa. Nagle i zdecydowanie za wcześnie. Natalia była podporą i wsparciem dla wielu z nas. Na jej życzliwe słowo i uśmiech mogliśmy zawsze liczyć. Uwielbiała też pracę z dziećmi, młodzieżą i studentami. Pozostało mnóstwo wspólnych planów i niedokończonych rozmów. Nie sposób wyrazić żalu i smutku, który na nas spłynął- piszą przedstawiciele Instytutu Nauk Politycznych. 

Do kondolencji dołączyli się także studenci, którzy wspominają ją jako świetną wykładowczynię. Na łamach naszego portalu wraz z mgr Dagmarą Dobosz opowiadały o projekcie "Młodzi Robią Metropolię". 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-3 o

katowice

Jakość powietrza jest średnia.

PM10: 43.8µg/m3 PM2.5: 34.1µg/m3