Zgłosiła kradzież samochodu, a ten... stał w innym miejscu

Redakcja

10 sierpnia, 2022

Panowie z całą pewnością doskonale wiedzą, że kobieta ma zawsze racje, a szczególnie jak jej nie ma. Przekonali się o tym także policjanci, którzy przyjechali do zgłoszenia kradzieży samochodu z parkingi przy targowisku w Pszczynie. Auto natomiast stało spokojnie... w innym miejscu.

Każdy kto parkował na wielopoziomowych parkingach w centach handlowych, z takich rewelacji już się nie śmieje. Powiedzmy szczerze, komu nigdy nie zdarzyło się zapomnieć, gdzie zaparkował samochód niech pierwszy rzuci kamieniem. Roztargniona 66-latka po zakupach wyszła na parking, a gdy zobaczyła, że jej samochodu tam nie ma, zadzwoniła na policję. 

Stróże prawa rozpoczęli poszukiwania auta. Gdy okazało się, że żaden z monitoringów nie potwierdza zgłoszenia, policjanci zaczęli mieć podejrzenia co do okoliczności tego zdarzenia. W związku z tym postanowili sprawdzić okoliczne parkingi. Już po chwili mundurowi ustalili, że auto  było po prostu zaparkowane w innym miejscu. Ponadto nie posiadało żadnych śladów włamania ani też nie było uszkodzone. Pojazd wcale nie został skradziony, tylko 66-letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego zapomniała, gdzie go zostawiła.

powiązane artykuły:

Pexels emma bauso 2253842
Lokalne 10 sierpnia, 2022

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 24-letniemu kierowcy, który przekroczył prędkość o ponad 50 km/h.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Słaba jakość powietrza!

PM10: 75.0µg/m3 PM2.5: 67.3µg/m3