Tour de Ruda Śląska. Krzysztof Mejer głosy zdobywa... biegnąc

298528084 592870992350384 6365777359329885683 n

Redakcja

10 sierpnia, 2022

Krzysztof Mejer pracę nad programem wyborczym postanowił połączyć z pasją do biegania. Maratończyk ma zamiar przebiec całe miasto, odwiedzając każdą dzielnicę żeby wysłuchać jej mieszkańców i dowiedzieć się, jakie są ich potrzeby. 

Był I Zastępca śp. prezydent Rudy Śląskiej Grażyny Dziedzic chce kontynuować to, co razem zaczęli korygując program o bieżące potrzeby mieszkańców. Aby jednak je poznać, postanowił zorganizować własne Tour de Ruda Śląska, tyle że nie rowerowe, a biegowe. Mejer ma zamiar przebiec całe miasto i w każdej dzielnicy spotkać się z mieszkańcami. 

Dobry Kierunek Ruda Śląska to hasło, które chciałbym aby stało się mottem całego miasta oraz wszystkich jego mieszkańców. Tydzień temu obiecałem, że ten dobry kierunek będziemy wypracowywać razem. Razy ze wszystkimi mieszkańcami w poszczególnych dzielnicach i stąd właśnie pomysł organizacji Tour de Ruda - mówił dziś Krzysztof Mejer.  Chcę dotrzeć do Was zdrowo, sportowo, ekologicznie i co najważniejsze biegnąc bezpośrednio ulicami naszego kochanego miasta, docierać do każdej dzielnicy - dodał. 

Tour podzielony jest na etapy. Start odbył się dziś w Nowym Bytomiu skąd Mejer miał dotrzeć do Halemby i tam postać się na targowisku przy ul. Solidarności z mieszkańcami. W I etapie begu towarzyszyli mu Aneta Rajda i Sabina Szajbel. Reprezentują one sport wyczynowy i amatorski, co w swoim programie wyborczym nazwałem DOBRYM KIERUNKIEM dla AKTYWNEJ RUDY ŚLĄSKIEJ - wyjaśnił Mejer. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 18.1µg/m3 PM2.5: 16.8µg/m3