Zamyka się sklep charytatywny w Bielsku-Białej. Powodem ceny prądu i gazu

306357749 1122293525066643 8296652282712489345 n

Redakcja

21 września, 2022

Fundacja FAZA, która prowadzi działalność charytatywną i edukacyjną, w zakresie niesienia pomocy zwierzętom i wszystkim istotom żywym, prowadzi również dwa sklepy charytatywne. Niestety jeden z nich musi zostać zamknięty z powodu rosnących cen prądu, gazu i czynszu.

Fundacja FAZA prowadzi dwa sklepy charytatywne: w Katowicach i w Bielsku-Białej. - To takie miejsca, gdzie przynosicie już niepotrzebne Wam rzeczy w dobrym stanie, a ktoś inny je kupuje. Proste, bo takie rozwiązania są najlepsze. Cała idea opiera się na przekazywanych przez Was rzeczach-darach, które tak chętnie zostawiacie w naszych sklepach. Czyste i zadbane ubrania, torebki, buty, płyty z muzyką, filmy, ceramika, biżuteria, elektronika i wiele innych skarbów, których już nie potrzebujecie, a które mogą przydać komuś innemu i przy okazji stać się cegiełką zapewniającą wsparcie dla zwierząt oraz ochrony środowiska - informuje fundacja.

Niestety punkt działający na Podbeskidziu zostanie zamknięty. Powód? Rosnące ceny prądu i gazu. - Działamy nieprzerwanie od marca 2019 roku, przetrwaliśmy pandemie w Covidzie, wybuch wojny u naszych Sąsiadów..nie udźwignęliśmy podwyżek prądu, gazu i czynszu - czytamy w komunikacie sklepu.

Jak informuje FAZA, poszukiwano nowego lokalu, tańszego, ale starania miały spotkać się z odmową miasta. Dlatego 1 października sklep charytatywny fundacji FAZA w Bielsku-Białej będzie zamknięty,

- Zapraszamy niezmiennie do naszego drugiego stacjonarnego sklepu w Katowicach przy PL. Karola Miarki 1 - dodaje fundacja.

 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-4 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.7µg/m3 PM2.5: 8.9µg/m3