Z biletem za przejazd pociągiem, taniej w Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach

fot. Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach/facebook

Redakcja

23 stycznia, 2023

Koleje Śląskie wspólnie z podmiotami kulturalno-rozrywkowymi z województwa śląskiego, prowadzą akcję promocyjną pn. Kolej na Zniżki. Na czym polega akcja?

Akcja wystartowała 30 września br. Pasażerowie Kolei Śląskich mogą, po okazaniu biletu jednorazowego z przejazdu pociągami, zakupić tańszy bilet wstępu do placówki kulturalno-rozrywkowej lub na wydarzenie przez nią organizowane.

Jako pierwsza do akcji włączyła się Opera Śląska oferując 10% zniżki na zakup biletu na wybrane wydarzenie.

Teraz przyłącza się Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach. Dzięki tej współpracy, w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich, przysługuje zniżka w wysokości 50% na zakup biletu wstępu do Muzeum. Promocja obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Lista pozostałych podmiotów współpracujących z Kolejami Śląskimi w ramach akcji Kolej na Zniżki:

  • Opera Śląska 10% zniżki na zakup biletu na wybrane wydarzenie Opery Śląskiej w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich.

Ważne: zniżka nie obejmuje wydarzeń premierowych, obcych oraz wyjazdowych, na które Opera nie prowadzi sprzedaży biletów, a także innych usług oferowanych przez Operę Śląską, w tym zajęć edukacyjnych.

  • Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego30% zniżki na zakup biletu na wybrane koncerty abonamentowe i nieabonamentowe.

Ważne: zniżka nie obejmuje koncertów specjalnych: sylwestrowych, sylwestrowych na bis, Walentynek, koncertów obcych oraz wyjazdowych, a także innych usług oferowanych przez Filharmonię Śląską, w tym zajęć edukacyjnych.

  • Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego – możliwość zakupienia biletu ulgowego na spektakl produkcji Teatru Śląskiego w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich.

Ważne: zniżka nie obejmuje: spektakli premierowych, spektakli gościnnych, wyjazdowych oraz wydarzeń odbywających się w Teatrze Śląskim. Aby skorzystać ze zniżki należy oddać bilet Kolei Śląskich pracownikowi kasy Teatru.

powiązane artykuły:

KOLEJ NA ZNIZKI STRONA
Koleje Śląskie 7 października, 2022

Koleje Śląskie wspólnie z podmiotami kulturalno-rozrywkowymi z województwa śląskiego, rozpoczęły akc

0573 02 slaskie old big
Koleje Śląskie 7 listopada, 2022

Koleje Śląskie wspólnie z podmiotami kulturalno-rozrywkowymi z województwa śląskiego, prowadzą akcję

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 8.4µg/m3 PM2.5: 7.8µg/m3