Wydział Komunikacji i Wydział Spraw Obywatelskich w Bytomiu będą czynne w soboty

Soboty pracujace w um bytom

Redakcja

23 października, 2023

Urząd Miejski w Bytomiu będzie cyklicznie otwierał się w soboty dla klientów. 28 października w Urzędzie Miejskim w Bytomiu w godz. 9.00-13.00 mieszkańcy będą mogli załatwić sprawy w Wydziale Spraw Obywatelskich i Wydziale Komunikacji.

W Wydziale Komunikacji UM Bytom będzie można dokonać m. in. rejestracji pojazdu, załatwiać inne formalności związane z odbiorem stałego dowodu rejestracyjnego, wymiany dowodu rejestracyjnego, zgłoszenia zbycia/nabycia oraz wydania wtórnika dokumentu. Natomiast przy stanowisku obsługowym dotyczącym prawa jazdy będzie możliwość złożenia wniosku na wymianę dokumentu, na profil kandydata na kierowcę (PKK) lub profil kierowcy zawodowego (PKZ), wydania międzynarodowego prawa jazdy oraz odbioru prawa jazdy.

W sobotę, 28 października mieszkańcy będą mogli również złożyć wniosek na wydanie dowodu osobistego w pokoju numer 116, a w pokoju nr 113 odebrać dowód, zastrzec lub zgłosić jego utratę.

Obsługa klienta odbywać się będzie na podstawie biletu pobranego w biletomacie lub wizyt umówionych przez Internet. Warto zaznaczyć, że opłaty będzie można dokonać wyłącznie kartą płatniczą przy stanowisku obsługi. Jeśli opłata realizowana była na poczcie lub przelewem na konto bankowe, należy przedłożyć potwierdzenie dokonanej transakcji.

Następna sobota pracująca w Wydziale Komunikacji i Wydziale Spraw Obywatelskich planowana jest na 16 grudnia.

powiązane artykuły:

Budzet obywatelski bytom
Lokalne 22 października, 2023

W tym roku mieszkańcy Bytomia zdecydowali, że w 2024 roku zrealizowany zostanie jeden pro

Przebudowa Piłsudskiego Bytom
Lokalne 19 października, 2023

Ruszają prace związane z przebudową ulicy Piłsudskiego na odcinku od ul. Chrobrego do ul. Piekars

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 32.4µg/m3 PM2.5: 26.3µg/m3