Wojciech Szczęsny spełnił marzenie Mai z Chorzowa

Maja Gąsior z prezentem od Wojciecha Szczęsnego docx

Redakcja

26 września, 2023

Podczas ostatniego zgrupowania, piłkarze reprezentacji Polski w piłce nożne spotkali się z finalistami XXIII edycji Pucharu Tymbarku. Do sieci trafiło wideo, w którym Maja z Chorzowa prosi Wojciecha Szczęsnego o jego rękawice. Bramkarz Juventusu przystał na prośbę, ale dodał, że zrobi to po meczu.

I jak zapowiedział, tak też zrobił. Nie było niestety okazji do spotkania po ostatnim meczu zgrupowania, ale Szczęsny nie zapomniał o Mai. Napastniczka ze Szkoły Podstawowej nr 17 w Chorzowie (jej szkoła wygrała w kategorii U10 dziewcząt) otrzymała to, o co poprosiła i nawet dostała coś ekstra.

Do szkoły Mai przybyła ekipa z PZPN-u, która w imieniu Wojciecha Szczęsnego wręczyła Mai obiecane rękawice oraz jego bluzę z autografem. 

– Według mnie Wojtek Szczęsny jest liderem reprezentacji Polski i zawsze marzyłam o tym, aby zdobyć jego rękawice lub koszulkę – przyznaje Maja Gąsior.

– Wierzyłam, że Wojtek przekaże mi rękawice. Nie spodziewałam się jednak, że dodatkowo da mi swoją koszulkę reprezentacyjną – dodała Maja tuż po odebraniu prezentu od Wojciecha Szczęsnego. – Cieszę się, że wzięłam udział w kolejnej edycji Pucharu Tymbarku, ponieważ moim zdaniem jest to najlepsza okazja do tego, aby już w wieku 8, 10 czy 12 lat spotkać zawodników reprezentacji Polski, co jest dużym przeżyciem. Z tego też względu zachęcam rówieśników do udziału w XXIV edycji – powiedziała być może przyszła napastniczka polskiej reprezentacji kobiet. 

fot. mat. pras. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-2 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 36.2µg/m3 PM2.5: 28.7µg/m3