Walec drogowy przygniótł mężczyznę

54 724089

Redakcja

17 września, 2022

W miejscowości Kryry w powiecie pszczyńskim doszło do nieszczęśliwego wypadku. Walec drogowy przewrócił się i przygniótł pracownika. 31-letni mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala, w którym niestety zmarł. Pszczyńscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

W środę, 14 września po godzinie 8.00 w miejscowości Kryry (w gminie Suszec, w powiecie pszczyńskim) doszło do poważnego wypadku, w którym walec drogowy przewrócił się i przygniótł pracownika. Mężczyzną obsługującym walec był 31-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego.

Na miejsce natychmiast wezwano Policję oraz zespół Pogotowia Ratunkowego, a także helikopter LPR ze względu na bardzo ciężki stan mężczyzny. Był on reanimowany na miejscu. Po przywróceniu funkcji życiowych karetką pogotowia z obrażeniami głowy, klatki piersiowej i brzucha został przetransportowany do szpitala w Sosnowcu. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł w szpitalu, jak poinformowała w piątek, 16 września oficer prasowa pszczyńskiej policji. 

Policja wyjaśnia właśnie okoliczności w jakich mogło dojść do tego zdarzenia, badając przyczyny i okoliczności tego wypadku. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 28.1µg/m3 PM2.5: 23.2µg/m3