W Bytomiu potwierdzono 2 przypadki koronawirusa

Bytom z lotu ptaka plac Sobieskiego

Redakcja

18 marca 2020

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło w środę wieczorem kolejne przypadki zakażenia koronawirusem. Dwa z nich wykryto w Bytomiu.

otwierdzone przypadki dotyczą: 28 osób z woj. mazowieckiego, 4 osób z woj. śląskiego, 2 osób z woj. dolnośląskiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego i woj. opolskiego - informuje Ministerstwo Zdrowia. 

Dwa z czterech nowych przypadków koronawirusa w woj. śląskim potwierdzono w Bytomiu - W Szpitalu Specjalistycznym nr 1 /odział zakaźny/ w Bytomiu potwierdzono dzisiaj /18 marca/ dwa przypadki zakażenia koronawirusem. Wyniki dodatnie nie dotyczą jednak mieszkańców naszego miasta. Osoby te przebywają w domowej kwarantannie i są pod kontrolą Sanepidu - informuje Urząd Miasta w Bytomiu.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

13 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 6.4µg/m3 PM2.5: 5.8µg/m3