Ukrywał się przed sądem. Wpadł z krzakami marihuany

47 773581

Redakcja

31 sierpnia, 2023

26-latek był poszukiwany nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Częstochowie. Ukrywał się na terenie gminy Wręczyca Wielka. 

26-latek myślał, że spokojna wieś uchroni go przed wymiarem sprawiedliwości. Jednak miał pecha. Dowiedział się o nim miejscowy dzielnicy. Funkcjonariusz wraz z komendantem komisariatu oraz policjantem z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego pojechali do jego mieszkania.

- Gdy policjanci dotarli na miejsce, mężczyzna początkowo nie otwierał drzwi. W końcu mundurowym udało się przekonać go, by zrobił to sam, unikając tym samym wejścia siłowego. Podczas zatrzymania stróże prawa znaleźli prawie 70 działek dilerskich marihuany. Oprócz tego okazało się, że 26-latek zajmował się również uprawą krzaków konopi. Policjanci ujawnili w jego mieszkaniu 4 krzaki oraz przedmioty służące zarówno do ich uprawy, jak i ważenia uzyskanego suszu - informuje policja.

26-latek trafił już za kratki. Ponadto będzie miał kolejną sprawę dot. marihuany i uprawy krzaków, za co grozi do 3 lat więzienia.

Mężczyzna trafił już do więzienia, gdzie spędzi najbliższe miesiące. Dodatkowo za popełnione przestępstwa posiadania narkotyków oraz uprawy krzaków konopi, grozi mu do 3 lat więzienia.

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

14 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 7.7µg/m3 PM2.5: 5.9µg/m3