Ukradł perfumy i groził ekspedientce śmiercią

fot. KMP w Bielsku-Białej

Redakcja

18 marca, 2023

Bielscy policjanci zatrzymali 22-latka, podejrzewanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednym z centrów handlowych na terenie miasta. Mężczyzna kradł perfumy oraz obuwie, a następnie używał groźby oraz przemocy wobec chcących go zatrzymać pracowników sklepu. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w dniu 8 marca br. w sklepie na terenie jednego z centrów handlowych w Bielsku-Białej. Mężczyzna dokonał kradzieży perfum, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionej rzeczy groził ekspedientce śmiercią . 

W dniu 13 marca 2023 roku policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zatrzymali 22-latka. Okazało się, że podobnych przestępstw dokonywał już wcześniej.

-22-latkowi śledczy przedstawili cztery zarzuty, a następnie na ich wniosek sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy- podała KMP w Bielsku-Białej. 

Wobec podejrzanego zostało już w przeszłości skierowanych sześć aktów oskarżenia o kradzieże, a ponadto był on już wielokrotnie karany za kradzieże sklepowe, z których uczynił sobie stałe źródło dochodu.

powiązane artykuły:

fot. KMP w Jaworznie
Lokalne 24 lutego, 2023

Zatrzymano sprawcę kradzieży w sklepach w Jaworznie. Mężczyzna groził śmiercią ekspedient

Knife 1088529 1280
Lokalne 20 listopada, 2019

Kryminalni z Częstochowy poszukują sprawcy rozboju, do którego doszło 30.09.2019 roku w jednym ze sk

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 15.3µg/m3 PM2.5: 14.0µg/m3