Trick or Beat powraca z kolejnym ogłoszeniem artystów

Trick or beat

Redakcja

12 września, 2023

Najbardziej ekscytująca impreza tegorocznego Halloween coraz bliżej. W wyjątkowej modernistycznej przestrzeni zagrają dla was artyści i artystki z górnej półki elektronicznej sceny. Przedstawiamy kolejne ogłoszenie festiwalu Trick or Beat.

Do festiwalu zostało już tylko półtora miesiąca. Oprócz świetnego, różnorodnego zestawu do tej pory ogłoszonych artystów i artystek, w surowych przestrzeniach Hali Stulecia we Wrocławiu, zagrają dla was znakomici krajowi reprezentanci.

Wśród nich Charlie, pochodząca z Krakowa, obecnie rezydująca w Berlinie DJ-ka, producentka muzyki elektronicznej i wykonawczyni live actów. Oprócz muzyki, Charlie działa także na rzecz rozwoju sztuk wizualnych i organizuje imprezy pod szyldem „Szum". Na żywo gra na analogowych syntezatorach, ciągle rozbudowując swój autorski materiał. Z kolei jej sety porywają miksem cold wave, acid, electro oraz italo disco.

Mocną reprezentację lokalsów na festiwalu wzmocnią Seb i Rodrigezz. Przyjaciele, którzy za deckami rozumieją się bez słów. Seb był rezydentem wielu wrocławskich klubów. Rodrigezz z kolei to znany animator kultury i promotor. Ich sety grane z winyli to porywające i eklektyczne połączenie brzmień house/tech house i techno.

Kolejny wykonawca w line-upie Trick or Beat to znany wszystkim bywalcom i bywalczyniom klubu Sfinks700 Cranz. Pochodzący z Gdańska artysta i promotor obecnie rezyduje w klubie Crackhouse na gdańskiej stoczni. Kiedyś swoje sety opierał na gatunkach takich jak electro i house, które z czasem odłożył na bok na rzecz techno. Choć, jak sam mówi, lubi dodawać do nich wszystko, co tylko wpadnie mu w ucho.

Do grona artystów, którzy w tym roku zagrają w Hali Stulecia dołącza także Stef Mendesidis, grecki muzyk i producent. Wydawał w wytwórniach takich jak Klockworks i Clergy. Jego brzmienie często określane jest jako dynamiczny minimalizm. Sety Stefa znane są nie tylko z wysokiej jakości, ale i długości. Mało kto potrafi występować przez ponad cztery godziny.

Na scenie kobiet wystąpi z kolei Stefanie Raschke. Niemiecka DJ-ka, producentka, rezydentka legendarnego klubu Harry Klein w Monachium, urzeka publiczność na całym świecie swoją przenikliwą mieszanką melodyjnego techno i indie dance.

Do tej pory poznaliśmy nazwiska takich artystów jak An On Bast, AGIM & Jurek Przeździecki, Chlär, Franca, KOROLOVA, Lady Shaka, Stefanie Raschke czy Yanamaste. Kolejne nazwiska już niebawem!

Organizatorami Trick or Beat jest agencja eventowa Loud Production, która na rynku funkcjonuje od blisko 10 lat. Za bookingi imprezy odpowiada C&C Bookings, największa agencja bookingowa w Polsce - skupiająca w swoich szeregach m.in. Catz 'n Dogz, An On Bast, Jurka Przeździeckiego czy Jacka Sienkiewicza.

Na pierwszej edycji pojawili się tacy artyści jak Jeff Mills, Luke Slater, Kid Simius czy Michael Mayer, więc możecie być pewni, że i tym razem wydarzenie będzie na najwyższym poziomie!

Wejściówki na Trick or Beat 2023 można nabyć na stronie wydarzenia. Karnety dostępne na stronie trickorbeat.pl oraz bileteriach goingapp.pl i biletomat.pl.

powiązane artykuły:

Loud Production Trick or Beat 2048px 6006
Wydarzenia 16 sierpnia, 2023

Nastała apokalipsa, a na Ziemi pozostała jedynie garstka ludzi. W tym post-apok

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

12 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 5.0µg/m3 PM2.5: 4.0µg/m3