Scena kobiet i 12h muzyki na festiwalu Trick or Beat

Loud Production Trick or Beat 2048px 6006

Redakcja

28 października, 2023    Wrocław

Nastała apokalipsa, a na Ziemi pozostała jedynie garstka ludzi. W tym post-apokaliptycznym świecie, kilka stuleci po tym jak planetę otuliła ciemna mgła, w Hali Stulecia nieliczni mogą cofnąć się do przeszłości i zjednoczyć w rytmie pulsującej muzyki. Tu nie ma miejsca na podziały, w końcu jest koniec świata.

Trick or Beat to jednodniowy festiwal dla sympatyków pulsującej muzyki elektronicznej. To już druga odsłona tego wyjątkowego wydarzenia. 28 października będą mogli przenieść się do świata science fiction i uświadczyć wrażeń rodem z gier o motywach post apokaliptycznych.

Impreza odbywać się będzie w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków modernistycznych w Polsce. Hala Stulecia słynie ze swojej niebanalnej geometrii. Instalacje artystyczne w połączeniu z betonową surowością przestrzeni Hali oraz jej geometrią sprawią, że uczestnik doświadczy czegoś niesamowitego.

Sceny:

Trick or Beat to event dla miłośników muzyki elektronicznej. Organizatorzy stawiają na szerokie spektrum muzyki elektronicznej, której będziemy mogli wysłuchać na trzech tematycznych scenach.

Pierwszą ze scen jest oczywiście Main Stage, czyli Kopuła, która jest jednym z głównych punktów przewodnich w komunikacji wizualnej festiwalu. Organizatorzy zdradzają, że pojawią się na niej nie tylko mainstreamowi artyści, ale również tacy, którzy szczycą się undergroundowym brzmieniem.

Dla fanów mocniejszych i cięższych brzmień, Trick or Beat przygotował scenę, na której miłośnicy techno tańczyć będą do późnych godzin porannych.

Scena kobiet

W tym roku Trick or Beat planuje przełamać nieco męski parytet panujący dotychczas w większości festiwalowych lineu’pów i zapowiada scenę, na której zagrają wyłącznie kobiety! Iglica Stage będzie miejscem, w którym każda kobieta będzie mogła poczuć się, jakby była częścią wielkiej rodziny. Scena ta ma służyć jednoczeniu się i zniesieniu podziałów, a także zwróceniu uwagi na bezpieczeństwo kobiet oraz mniejszości podczas imprez i festiwali.

Od organizatorów:

Nasz festiwal stawia przede wszystkim na inkluzywność. Scena kobiet zainspirowała nas do tego, aby podjąć działania w kierunku edukacji uczestników odnośnie bezpieczeństwa podczas imprez i wydarzeń masowych. Czujemy, że wciąż panuje ogromna nieświadomość, która powoduje, że duża część płci żeńskiej nie czuje się komfortowo podczas imprez. Chcemy w naszej komunikacji podkreślić, że na naszym evencie nie ma miejsca na jakiekolwiek zachowania, które mogą sprawiać, że ktokolwiek będzie czuć się zagrożony. Chcemy, aby każdy, kto przyjdzie na naszą imprezę czuł się na niej bezpiecznie, niezależnie od tego, co ma na sobie i jakiej jest płci. Zależy nam na tym, aby świadomość zbiorowa była na tyle duża, by nie tylko nasza ochrona czy pracownicy baru byli przygotowani na to, aby reagować w sytuacjach niebezpiecznych.

Organizatorzy:

Organizatorami Trick or Beat jest agencją eventowa Loud Production, która na rynku funkcjonuje od blisko 10 lat. Za bookingi imprezy odpowiada C&C Bookings, największa agencja bookingowa w Polsce - skupiająca w swoich szeregach m.in. Catz ‘n Dogz, An On Bast, Jurka Przeździeckiego czy Jacka Sienkiewicza. Organizatorzy zapowiadają, że z końcem kwietnia poznamy pierwsze nazwiska artystów, którzy zagrają w październiku w Hali Stulecia.

Pierwsza edycja:

Na pierwszej edycji pojawili się tacy artyści jak Jeff Mills, Kid Simius czy Michael Meyer, więc możecie być pewni, że i tym razem wydarzenie będzie na najwyższym poziomie!

Bilety:

Wejściówki na Trick or Beat 2023 można nabyć na stronie wydarzenia. Aktualnie karnety EARLY BIRD dostępne są w cenie 99 zł.


Poprzedni artykuł

Następny artykuł

14 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 14.6µg/m3 PM2.5: 11.4µg/m3