Trener częstochowskiej drużyny uderzył młodego siatkarza w twarz

Norwidtrener

Redakcja

13 lutego, 2023

Ktoś chyba obejrzał za dużo filmów.  Na turnieju Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorów Młodszych w Częstochowie doszło do skandalu. Trener częstochowskiej drużyny uderzył swojego siatkarza w twarz.

Do zdarzenia doszło podczas meczu AZS Częstochowa - KS Norwid Częstochowa. Wszystko zarejestrowały na żywo kamery internetowej transmisji. 

Zawodnik Norwidu opuścił plac gry po złym zagraniu i usiadł na "ławce rezerwowych". Wtedy podszedł do niego trener i uderzył go w twarz. 

KS Norwid Częstochowa wydał komunikat w tej sprawie. - W związku z sytuacją, która miała miejsce w trakcie Turnieju Finałowego Mistrzostw Śląska Juniorów Młodszych, Zarząd Klubu podjął działania zmierzające do jej szczegółowego wyjaśnienia. Zarząd Klubu zdecydował również o odsunięciu trenera od prowadzenia Zespołu, do czasu zakończenia postępowania wyjaśniającego - informuje klub.

Skandalem zajmie się również Śląski Związek Piłki Siatkowej. - W związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce podczas turnieju finałowego Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorów Młodszych rozgrywanych w Częstochowie, Zarząd Śląskiego Związku Piłki Siatkowej oświadcza, że zdecydowanie potępia wszelkie przejawy agresji. Dodatkowo, sprawą z urzędu, w trybie pilnym, zajmie się Wydział Dyscypliny Śląskiego Związku Piłki Siatkowej (...) Wydział Dyscypliny ŚZPS rozpoczął procedurę wyjaśniającą zajście. Dodatkowo Zarząd ŚZPS jest w stałym kontakcie z Zarządem Klubu Sportowego Norwid Częstochowa. Zarząd Klubu zdecydował o odsunięciu trenera od prowadzenia zespołu do czasu zakończenia postępowania wyjaśniającego - przekazał związek.

fot. screen Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa Facebook

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

6 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 23.4µg/m3 PM2.5: 19.7µg/m3