Tragiczny wypadek w Chełmie Śląskim

38 721308

Redakcja

25 sierpnia, 2022

Kierowca zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. Niestety w wypadku zginął 25-letni kierowca osobówki. Policjanci z Bierunia wraz z mysłowicką prokuraturą wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Chwila nieuwagi, zasłabnięcie czy poślizg? Bieruńscy policjanci wyjaśniają co było przyczyną tragicznego wypadku, który wydarzył się we wtorek w Chełmie Śląskim. Na ulicy Górnośląskiej kierujący audi 25-latek z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarowym dafem. W wyniku doznanych obrażeń, pomimo przeprowadzonej reanimacji, mieszkaniec powiatu bieruńsko-lędzińskiego zmarł.

 Ulica Górnośląska, na odcinku gdzie doszło do wypadku, przez wiele godzin była całkowicie zablokowana. Bieruńscy śledczy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mysłowicach, będą teraz ustalali przyczyny i dokładne okoliczności tego wypadku. Niezależnie od przyczyn wypadków policja nieustannie apeluje do kierowców o rozważną i ostrożną jazdę. 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

-1 o

katowice

Cóż... Bywało lepiej.

PM10: 27.9µg/m3 PM2.5: 22.7µg/m3