Tragedia w Ustroniu. Zginął rowerzysta

zatrzymanie poszukiwanego

Redakcja

9 lipca, 2022

Tragedia w Ustroniu. Zginął rowerzysta, które przeprowadzał swój rower przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek, 8 lipca wieczorem. Na drodze wojewódzkiej 941 (ul. Katowicka) zginął rowerzysta, który przeprowadzał swój rower przez drogę.

Według wstępnych ustaleń został potrącony przez kierowcę samochodu. Rowerzysta przeprowadzał swój pojazd w miejscu niedozwolonym.

Na czas trwania czynności związanych ze zdarzeniem, ruch odbywał się jednym pasem w kier. Katowic.

 

AKTUALIZACJA:

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 21.35 w Ustroniu. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że rowerzysta i kierujący seatem poruszali się ustrońskim odcinkiem drogi wojewódzkiej DW941 (ul. Katowicka) w kierunku Skoczowa. Do zderzenia seata z rowerzystą doszło w rejonie skrzyżowania ul. Katowickiej z ul. Żwirową. Niestety, 29-letni rowerzysta zginął na miejscu zdarzenia. 32-letni kierowca osobówki był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady. Pojazdy zostały przewiezione na parking strzeżony, gdzie będą poddane szczegółowym oględzinom. Dokładny przebieg zdarzenia i okoliczności wypadku wyjaśniać będą policjanci z wydziału kryminalnego cieszyńskiej komendy.
 

Poprzedni artykuł

Następny artykuł

1 o

katowice

Wspaniałe powietrze!

PM10: 9.2µg/m3 PM2.5: 8.5µg/m3